What are you looking for?

30. září 2013 v 21:48 | Nits |  Original
Hi darlings!
Já vím, že mi to trvalo dlouho, a taky se to podepsalo na vaší aktivitě ale - OH MY GOD, ZA TÝDEN PŘES 300 LIDÍ?!
Já vás tak strašně moc miluju.
Tahle povídka je hlavně pro Chriss, která zadala pět slov, podle nichž jsem sepsala tohle. Slova byla:
postel, veverka, roztomilý, sexy a gay.
Ano, známe Chriss, že.
A ta ťuťu scéna s veverkou - nápad Monnie; zvykejte si, tohle jméno tu bude často.
Užijte si čtení!



Klekl jsem si na jedno koleno a sklonil zrak k rozvázané tkaničce. Jediné, pro co jsem se modlil, bylo to, aby tráva pode mnou nedostala chuť zbarvit moje černé, slušné kalhoty.

"Hledáš něco?" ozvalo se za mnou. Utáhl jsem mašli, oprášil si kolena, srovnal sako a zvedl pohled k tomu, kdo se až příliš staral.

No do háje.

Smály se na mě dvě modré oči v barvě safíru, těsně nad nimi končila tmavě hnědá patka a ústa měl roztažená do drzého úsměvu, přičemž lehce ukazoval bílé zuby. Když jsem se neměl k odpovědi, nebo aspoň přiměřené reakci, kývl hlavou k chumlu, který se fotil s nevěstou a pokračoval.

"S kým tu jsi? Náhodný kolemjdoucí nebo patříš do rodiny?"

Ukázal jsem na usměvavou nevěstu s fialovou kyticí.

"Ségra." Zakuckal se vína, které popíjel, a já ho musel praštit do zad, pokud jsem nechtěl, aby se ze svatby stal pohřeb.

"Co blbneš?" nechápavě jsem po něm koukal.

"Hm, asi bys mi měl říct, jak se jmenuješ," odložil skleničku na stolek vedle sebe.

"Proč?" Hádám, že jsem se tvářil dost zmateně, ale na rovinu, on mi to moc neulehčoval. Povzdechl si.

"Tak já začnu. Jsem Christian a ten borec, co vypadá, že si každou chvíli vezme tvoji sestru je můj brácha," natáhl ke mně ruku. Zůstal jsem na něj koukat jak na zjevení a probralo mě až to, že mi se smíchem sklapl bradu zpět k hornímu patru.

"No. Tak to je drsný," stiskl jsem jeho ruku, sedl si na lavičku a krátce se uchechtl. Sedl si vedle mě a spolu jsme pozorovali, jak se skoro novomanželé starají o hosty.

"S mámou jsme přemýšleli," nahodil a já se na něj zadíval. Z profilu byl fakt moc hezký. "…spíš já přemýšlel; že jim jako svatební dárek dáme postel. Podívala se na mě, jako kdybych navrhl, že je prodáme do Afghánistánu a řekla, že jsem hovado. Doufám, že vaše rodina není to stejné, jinak tam pojedu dobrovolně." Zasmál jsem se. Způsob, jakým to podával, zněl i vtipně. Byl celý vtipný. Roztomile vtipný. Oba jsme se dívali na paní, která se smála a roznášela svatební koláčky. Měla fialový kostýmek a stejně neposedné vlasy jako Christian.

"Ani nevíš, jak je máma ráda, že se bratříček žení. Aspoň jeden z jejích synů bude někdy stát po boku holky." Tázavě jsem se na něj podíval a on jen pokrčil rameny a v úsměvu nakrčil spodní ret. Sakra, slušelo mu to. Jeho tvář se rozzářila, když se podíval kamsi za mě. Ukázal, chytl moji bradu do dlaní a hlavu mi otočil tím směrem, kterým se díval. Ještě chvíli jsem si užíval jeho dotek na svém těle, když jsem ji spatřil.

Taková drobná, zrzavá veverka, sedící pod stromem a koukající na nás. Vypískl jsem a vystřelil z lavičky k mé budoucí… okay, tohle mi nikdy nešlo, prostě ke Christianově matce.

"Dobrý," pozdravil jsem, zvedl ruku a políbil ji. Začervenala se. "Jsem Damien, bratr Anastazie."


"Moc mě těší, Damiene. Myslím, že odteď mi můžeš říkat i Miriam," mile se na mě usmála a nabídla mi tácek s koláčky. Přesně to jsem chtěl. Jeden jsem si vzal, slušně poděkoval a vrátil se zpět ke Christianovi.

"No ty seš vtěrka, to je hrozný," uplivl si pod boty, ale když viděl, jak smutně na něj koukám, zasmál se. Popadl mě za ruku a táhl k veverce. Chudinka. Zpomalili jsme a dřepli si.

"Čičí," zkusil jsem a zamnul prsty. Podíval se na mě s trochu vyděšeným výrazem a jedním obočím zvednutým. Ulomil kousek koláčku a přistrčil ho k veverce. Vypadala, že chvíli váhá, ale nakonec na svých tlapkách doběhla až ke Christianovi, vzala si do paciček kousek těsta a rozkousala. Začala ho šťouchat do prstu. Rozesmál jsem se, ale ne tak nahlas, abych ji vyplašil. Christian utrhl další kousek, usmál se na mě a já při tom pohledu div, že neroztál. Úsměv jsem mu trochu stydlivě oplácel a taky k veverce přistrčil kus dobroty. Spořádala celý malinký koláček a odhopsala někam pryč.

Christian se zvedl a já ho následoval. Podíval se na mě s tím svým odzbrojujícím úsměvem a sáhl do kapsy pro krabičku cigaret. Klusal jsem po jeho boku, až jsme došli k jedné zastrčené zídce, kousek dál od lidí. Z krabičky vylovil jednu cigaretu, modrý zapalovač a nabídl i mně. Zavrtěl jsem hlavou a opřel se vedle něj. Ležérně se opřel o záda, pokrčil jednu nohu a podrážkou se zapřel o zídku. Zapálil cigaretu, potáhl a po chvíli vyfoukl šedý kouř. Mlčky jsme tam chvíli stáli, zatímco on zamyšleně kouřil a po chvíli sykl.

"Sakra." Než jsem se stačil zeptat, přisál se na moje rty. Chutnal jako ten kouř, který se mu ještě před chvílí linul od úst. Zaskočeně jsem… Tak nějak nevěděl, co dělat. Odtáhl se a zadíval se do mých očí.

"Jsi gay, že jo?" Místo odpovědi jsem se naklonil a mezi zuby jemně sevřel jeho spodní ret. Roztáhl koutky do úsměvu.

"Sexy gay."

Natiskl mě pevně na studenou zeď a začal rozepínat bílou košili. Vlhké polibky, které jsem od něho dostával a které jsem mu oplácel, byly intenzivnější. Oh fuck, vážně se se svojí budoucí rodinou osahávám u nějaké zídky? Zuby se otřel o moji bradavku a já si musel skousnout ret, abych nezasténal. Vrazil jsem mu prsty do vlasů a užíval si ten pocit. Však já mu to za chvíli oplatím.


Rozepl mi pásek a za zvuku svatebního pochodu se svezl na kolena.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Chriss Chriss | Web | 30. září 2013 v 21:57 | Reagovat

Tahle holka mě fakt chce zabít. Už nejen jejíma dokonalýma očima, ale i tím talentem.
Nits? Fakt, koukej napsat pokračování, rovnou bys z toho mohla udělat vícedílovku, víš, aby Chriss upokojila své dravější já (víš, co myslím).
Co mám napsat? Já... Vůbec nevím. Zamotáváš mi hlavu, sweetheart. Děkuju za povídku, vlastně.. děkuju za všechno. I love you so so so much!

2 Z* Z* | 30. září 2013 v 22:05 | Reagovat

Totálně boží ♥ Moc se ti to povedlo Nits :)))

3 Jamie Montek Williams Jamie Montek Williams | 2. října 2013 v 15:55 | Reagovat

Nah.

4 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 8. prosince 2013 v 17:10 | Reagovat

Stojí mi.
Děvko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama