Liebster Blog Award

17. října 2013 v 18:35 | Nits |  Non-FF
Čau šmudlové,
věřte nebo ne, byla jsem nominována do řetězovky Liebster Blog Award od mé debilní, vypatlané, vysmáté, šílené, úchylné milované Elízy. Ve zkratce o co jde - odpovím na deset otázek, které jsou položeny tady, následně vymyslím dalších deset a nominuji pět blogerek, které na mé otázky mají odpovědět. Pokud vás zajímá jaký piju čaj nebo jestli mám například ráda Harryho Pottera, článek si přečtěte, hoďte koment o čemkoliv, pokud chcete ještě něco vědět, ráda vám na něj odpovím!
A teď k samotné "soutěži".1. Kdybys měla posledních 24 hodin života, co bys udělala?
Všem bych napsala, že mám poslední den života, potom vybrala svoje úspory na vysokou a letěla do Anglie. Tam bych nakoupila všechno, co se mi líbí, řekla všem, co si o nich myslím a nechala se pohřbít mezi svýma povídkama, bílými růžemi a ujišťovala se, že určitě všichni budou brečet, až umřu.
A zavolala T. Klusovi, ať mi dojede zazpívat. A odkázala bych Monnie svůj blog a Sáře svoje CDčka.


2. Jaký je tvůj názor na literární soutěže?
V literární soutěži jsem byla jednou a byla to poezie. Haluzově jsem skončila na třetím místě... Další hledám, ale většinou jsem neskutečně líná, takže z toho sejde. Ale kdyby měl někdo tip, sem s ním, ráda vyhrávám.
Ne, to byla sranda, zas tak moc si nefandím.
Štve mě, když je ta hranice třeba o rok výš, než jsem já, občas mě napadá, že leckdy by moje výtvory byly lepší než nějaká slátanina bez gramatiky od šestnáctileté holky, ale co nadělám, že. Taky mám celkem problém psát na dané téma, ale tak to už u soutěží bývá, že...


3. Slash. Jak si s ním rozumíš/nerozumíš? Případně - čteš ho či píšeš?
É... Hehe. No... Já vlastně. Jsem to... Nerozumím a nečtu ani nepíšu, pff.
Jo, fajn, jsem hovado, ve čtrnácti píšu minimálně 15+, čtu 21+, nic jiného než slash a jeho odvětví nečtu, takže jo, rozumím si s ním líp než s mamkou, čtu ho každej den, píšu vždycky, KDYŽ MĚ NĚKDO DOKOPE ŽE MONIKO.


4. Tvé nejoblíbenější jídlo?
Špagety. Budu... Pasta... Pastafarián? Tak se jim říká, ne? Těm, co maj za vyznání špagety. Asi jo. Obecně italské jídlo bych mohla jíst po tunách a vůbec, ale vůbec by mě to netrápilo. Na tohle mě naučil bratranec jako malou, nic jinýho totiž uvařit neuměl. Je o tři roky starší, jen tak by the way. No a jak mi to vařil k snídani, obědu, večeři, někdy i k svačině, nějak jsem na to navykla, takže na obvyklou otázku "Co mám uvařit k obědu?" odpovídám "Špagety."
Potom to dopadá jako
"Co mám navařit?"
"Špagety."
"Špagety ne."
"S kečupem?"
Jo, budu pastafarián.

5. Chtěla bys jednoho dne vydat svou knihu?
Jo, chtěla, hodně moc chtěla, fakt dost, ale bez mojí nejlepší kamarádky bych měla obálku a úvod a ten by nebyl dopsaný, protože bych byla líná. Takže by mě musela dokopat, opravit chyby, říct, že mi odinstaluje Word, protože potom neumím psát a nakonec bych to překopala, protože by ona jako vrchní kritizátor zjistila, že je to úplná kravina a nikdo si to nekoupí. Takže ano, chtěla, ale bez její pomoci a podpory a šťouchání všech dalších by nikdy nevyšla.
A taky by ji někdo někdy musel chtít vydat, že.

6. Máš ráda Harryho Pottera?
...really?
Jo, mám ráda Harryho Pottera, umím ho nazpaměť, když si řeknete postavu a díl, napíšu vám všechny hlášky, které stojí za zmínku, jsem magor.
Prej.
Ale já si to nemyslím, jen tak mezi náma.
A hodlám se odstěhovat do Surrey a psát v přístěnku pod schody. Ano, miluju Harryho Pottera.
7. Popiš svůj ideální den.
Probudím se do deště a zjistím, že mám lehce zvlněný vlasy. Najdu stejný pár ponožek, tričko, které se mi líbí, povedou se mi linky a když jsem venku, naproti stojí děcka ze základky, pořvávají na mě, zatímco já na ně zakřičím zpět nějakou trefnou hlášku, po které jim sklapne. Dveře od šaten mi podrží HARRY STYLES ZE SEPTIMY, JO FAKT HO TAM MÁME! a já se u skříňky nemusím mačkat. Dojdu do třídy, kde mě všichni pozdraví, vytáhnu svůj gayporno zápisníček deník a začnu psát skvělou povídku. Dojde Monča, po třech marných pokusech o pozdrav se naštve, vytrhne mi sluchátka z uší a vytrhne mi zápisník. Přečte si to, nasadí obličej ála spokojené koťátko Harry, našteluje mi do ruky propisku a řekne s německým přízvukem "PIŠ!". Začne hodina, nikdo po mně nic nechce, o přestávce poslouchám Mončiny zážitky z cesty (a zaspání) do školy, ukradnu Sáře pití a sušenky, pošlu Barboru do prdele a zbytek dne si může pokračovat jak chce.
Jo a chtělo by to Mončin bublinkovej mátovej čaj.


8. Která kniha tě v poslední době nejvíce zaujala?
Na čtení nemám tolik času jako předtím...
...okay, mám, ale jsem líná/sedím na FB/píšu.
Takže toho zas tak moc nepřečtu, ale u postele mám Prokletí tygra což je naprosto totálně dokonalá kniha, moc se mi líbí. Takže tahle a víc o tom nemám moc co říct.
...jen bych ji třeba mohla dočíst, že.

9. Jaké je tvé oblíbené historické období?
TO BY NEBYLA GIBSONOVÁ ABY TAM NEVRAZILA TUHLE OTÁZKU, ŽE.
No... Viktoriánská Anglie. I když o ní vím prachmálo, fascinují mne ty šaty, zvyky, dopravní prostředky, celkový vzhled. Strašně, ale strašně moc se mi to líbí. Chtěla bych na to napsat povídku, ale nápad ještě nepřišel, tak si musím počkat. :)


10. Oblíbený čaj?
Můj oblíbený čaj je černý. A úplně nejlíp ten z Anglie, ale ten už mi došel. Nic jiného nepiju, když musím, tak mátový, ale jen proto, že mi ten černý doktoři zakazují a mamka z toho dělá velké haló. Ovocné čaje mi prostě nechutnají, je to jak oslazená voda. Ten černý je... Takový zvláštní, ale strašně skvěle chutná, když si zvyknete.
A oni mi ho zakazují. Achjo.
Tak, třeba jste se něco dozvěděli, komentáře uvítám a tady jsou moje otázky:

1. Jsi schopná poslouchat písničky a u toho psát?

2. Kde bereš inspiraci? Ze života, ze svého vymyšleného světa nebo odjinud?

3. Věříš na něco mezi 'nebem a zemí'?

4. Jaký je tvůj nejoblíbenější svátek v roce?

5. A nejoblíbenější roční období? Proč?

6. Máš sourozence?

7. Jaký je pravý důvod toho, že píšeš?

8. Píšeš pro ostatní nebo pro sebe?

9. Preferuješ hetero nebo homo páry? Myslím tím v povídkách.

10. Čeho si ceníš na ostatních stylech psaní? Co musí povídka mít, aby tě upoutala?


A tady jsou nominovaní. Ještě jednou připomínám, odpovíte na mých deset otázek, vymyslíte vlastních deset a nominujete pět blogerů/blogerek, kterým dáte vědět, že jste je vůbec někam nominovali.3. Yima 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 17. října 2013 v 18:47 | Reagovat

Asi bych tě měla zabít za ten začátek. Úchylná? Pche. :D
Ale bavila jsem se, ty jsi prostě ty.
A jo, zeptat jsem se musela. Ale i tak žádnou povídku z Viktoriánské Anglie nečekej... teda... no... teoreticky... nějaká smutná... hech. Zabiju tě, ty má múzo.
A Harry Styles ze septimy? Že bych ho přijela znásilnit? *Tváří se naprosto nevinně.*

2 Monnie Monnie | 17. října 2013 v 18:51 | Reagovat

Ich liebe dich O:)
Jo a ještě něco...
...
..
.
PIŠ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama