10. Little Fairy With Curls

26. listopadu 2013 v 19:47 | Nits |  Little Fairy With Curls
Hi thereee!
Voní mi tu svíčky, ale jedna už umřela. To je smutku takhle navečer. Nevermind, stejně ty předkecy asi nikdo nečte, že? Nebo jo? Chci to vědět! Jako, mně je to celkem fuk, já si s váma pokecám ráda, ale jestli fakt jen blbě melu, tak mi to, prosím, řekněte. :D
Here we go, Estelle je na tři dny se třídou na výletě a my se pojďme kouknout, jak to dopadá u nich doma."Díky, Miku," usmála jsem se na Madisonina bratra a jen co odjel dát auto do garáže, spustila jsem:
"Maddie! Nemusíš se mnou chodit až domů! Co kdyby tam byl Harry? Myslím, že jsi toho zkazila už dost." V malé kabelce jsem nahmatala svazek klíčů.
"Zkazila? Tys vážně řekla zkazila? Es, ten kluk je hajzl od pohledu. Je milej a roztomilej asi stejně jako já zbožňuju třpytky," opřela se o dveře a zkřížila ruce na prsou. Povzdychla jsem si.

"Proč ho odsuzuješ? Vždyť jsi s ním ani pořádně nemluvila!" snažila jsem se namítnout, i když mi pomalu docházelo, že je to boj s větrnými mlýny.

"Třpytky jsem na sobě taky ještě neměla a stejně bych je radši snědla, než nosila. Mimo to - z těch šatů se sama nedostaneš a vždycky, když se snažíš lhát, celá zrudneš," zachichotala se a odstoupila od klíčové dírky.

Nafoukla jsem tváře.

"To není pravda!" zaprotestovala jsem a tiše odemkla. Dřív, než jsem si vůbec stihla zout boty, uslyšela jsem úlevný výdech a někdo mě sevřel v náručí.
"Kde jsi tak dlouho?! Víš, jak jsem se bál?" Vymotala jsem se ze sevření a chtěla říct, že učitelé byli nároční, ale místo toho jsem jen cítila, jak se mi krev hrne do tváří. Maddie mě odstrčila stranou.
"No víte…" Táta ji zarazil a napřáhl ruku.
"Jsem Harry, normálně mi tykej," trochu ztrápeně se usmál. Madison mu stisk opětovala a ujala se slova.
"Víš, Harry," začala znovu. "Nevím, jestli máme stejné učitele jako za tebe, ale dneska se vážně hrnuli na všechny strany a jednou chtěli tohle, podruhé tamto a jak viděli, co máme s Estelle na sobě, mysleli si, že taky jdeme na ples a pořád na nás koukali a ostatním učitelům z cizích škol ukazovali, jaký mají…" kopla jsem ji do lýtka "jaké mají pilné a všech akcí se účastnící žačky a bylo hrozně se ze sálu dostat, ale… Zvládly jsme to," zazubila se. Byla hrozná poslouchat, jak se jí spisovná slova vůbec nechtějí dostat z pusy.
"Stejně pořád nechápu, proč máš tyhle šaty! Máš tolik krásných a oblečeš si tohle…" zarazil se. "Moment… Ty jsi řekla ples?" nevěřícně se na mě podíval.
"No, tati, víš, já jsem… To…"
"Neboj, přece bych tvoji dceru nenechala napospas těm hladovým supům, co tam máme. Něco si zkoušeli, ale naznačila jsem jim, ať si dají odchod."
Zachránila mě Maddie. Znovu.
Harry se k ní vrhl a objal ji, jako by byla jeho vlastní.
"Ještě, že na ni tak dáváš pozor, Madison! Každý by měl mít rozumného kamaráda, který jej vytáhne ze šlamastyky, že," pousmál se a pustil ji. Už jsem chtěla něco namítnout, když Maddie horlivě přitakala.
"Teď půjdu Es pomoct z těch šatů a konečně spát, i když už jenom představa, že budeme zítra muset šlapat až do školy v té zimě ještě za tmy, protože si učitelé vymysleli odjezd tak brzo…"
"Ale to přece vůbec nemusíte!" skočil jí Harry do řeči. "Řeknu Louisovi, aby vás odvezl, stejně má teď volno, v práci něco opravují… Domluveno? Dobře, tak… dobrou noc, dámy!" Dal mi pusu na čelo, Maddie krátce objal a po špičkách vyběhl do ložnice, následován Maddie, která zakotvila v mém pokoji.
"Vidíš?" spustila jen, co jsem za sebou zavřela dveře. "I tvůj taťka si myslí, že by bylo lepší si s klukama, obzvlášť se Sebastianem, nic nezačínat!"
"Jo, a taky si myslí, že jsi hodná a vzorná." Pohodila vlasy a zazubila se.
"Promluvíme si zítra ve vlaku, chce se mi hrozně spát." Byla horší než Harry! Svlékla ze mě šaty, pověsila je na ramínko, boty pohodila do krabice a než jsem si stihla aspoň trochu učesat vlasy, i v pyžamu mě až po krk přikryla dekou.
"Jsi nějaká rychlá," namítla jsem a trochu nepřítomně si na prst namotala jednu ze záplavy kudrn.
"Hej! Tohle gesto znám! Nemysli na to," smířlivě si sedla na postel a uhladila mi peřinu. V měsíčním světle jí petrolejově zelenomodré šaty slušely ještě víc. Zrzavé, nakrapatěné vlasy jí pokrývaly holá ramena. Usmála jsem se, i když to v té tmě nemohla vidět.
"Díky," zamumlal jsem, vzala její ruku do své a pohrávala si se zlatě tepaným prstýnkem, který nikdy nesundávala.
"Za co?"

"Že tě mám. Že jsem byla na plese, že mi táta víc věří, že mi všichni dnes lichotili, jak mi to sluší."
"Taky jsem ráda, že tě mám, ale ticho, protože… Eww. Dostanu z tebe cukrovku." Pleskla jsem ji přes paži.
"Chtěla jsem být hodná!"
"Jsi. Až moc," šťouchla do mě.
"To není pravda, dneska jsem neřekla Harrymu, že jdu na ples!"

"Wau, ty seš rebel, holka. Co přijde zítra, vykradeš banku?"
"Ty jsi hloupá, fakt, že jo. A skoro mě políbil kluk!"
"A já i přes tu tmu vidím, že se stydíš a budeš se mu vyhýbat."
Na to už jsem nic neřekla, jen si nechala rozprostřít vlasy po polštáři a zamávala Maddie, která stála ve dveřích. Viděla jsem její siluetu za pomocí světla z chodby.
"Nech to koňovi, ten má větší hlavu," poradila mi.
"…cože?"
"To se říká!" protočila očima. "Zítra máme na programu venkovskou mluvu, tak se na to vyspi. Čekám tě asi za sedm hodin!" zavelela a zavřela za sebou dveře. Ještě jsem si uvědomila, že jsem si zapomněla přečesat vlasy, ale šíleně se mi nechtělo. Počkala jsem, až uslyším bouchnutí dveří, uvelebila se na polštáři a zavřela oči.
*_*_*

"Harry?" zamumlal Louis a zmíněnému vtiskl polibek do vlasů.
"Hmmm?" vzdychl oslovený, po hmatu vyhledal Louisovu ruku a přitáhl si ji do náruče.
"Jedu odvést holky ke škole, chceš koupit něco k snídani?" vtiskl mu drobnou pusu na ucho.
"Mhmmm…" přitakal Harry a stále odmítal pustit Louisovu ruku. Ten se zachichotal.
"Zlato, musíš mě pustit. Víla zabírá koupelnu, nadává, že si včera nerozčesala vlasy a vypadá jako ovce."
"To chápu!" vykřikl najednou Harry a prohrábl si kudrny. "Jeď opatrně!" přikázal Louisovi, přitáhl si jej za bundu a jazykem lehce přejel po jeho rozpraskaných rtech.
"No tak, musím jít," zaprotestoval Louis, ale Harrymu vlhké polibky oplácel.
"Pozdějc, baby," ušklíbl se Harry a neochotně Louise pustil.
"Ne, to ne! Když jsi naposledy citoval Christiana Greye, ještě týden mě mrazilo!" oklepal se Louis a pomalu vycházel ze dveří.
"Kde přesně?" pozvedl kudrnáč obočí. Louis nevěřícně zakroutil hlavou a vyplázl jazyk.

---*--

"Jsem doma," tak nějak ze zvyku Louis zakřičel do nitra domu a čekal, odkud se ozve zajásaní, případně za jak dlouho mu Harry obmotá nohy kolem pasu. Ani jedno se nestalo, což jej trochu znepokojilo. Buď spí, což by bylo vlastně logické, nebo píše, za což by ho nejspíš zabil, protože mu to musí lézt už i ušima. Pokrčil rameny, svlékl si bundu, zul boty a balíček z pekárny položil na komodu. Louis jen tak ze zvyku zrakem přelétl přes obývák a všiml si převržené vázičky v poličce. Nespokojeně k ní přišel; Harry sice z nich dvou byl ten, který potřeboval všude pořádek, ale Louis jej taky vytvářel, že.
Zvedl se na špičky, aby mohl vázu urovnat, když se kolem jeho boků omotaly dvě silné paže a na zadek, spíše na záda, se mu natiskla zbytnělá erekce.
"Harry?" zasípal překvapeně Louis a pomalu dopadl zpět na chodidla.
"Ano?" zašeptal Harry a dlaněmi hladil Louisovo torso. Přejížděl mu po alabastrové kůži, zakulatěných bocích a lehce tvarované hrudi. Svlékl mu mikinu zároveň s tričkem a pohodil je na zem.
"Co to…?" naznačil Louis otázku a přivřel oči, když se šikovné prsty propracovaly až k poklopci na kalhotách. Místností se ozvalo rozepnutí zipu. Hned na to Harry rozepl knoflík a nechal rifle, aby spadly k Louisovým útlým kotníkům. Ten z nich roztřeseně vystoupil.
"Chci si hrát," zabroukal a Louise přetočil čelem k sobě. Hleděl mu do očí a uspokojilo ho, když v těch Louisových zahlédl záblesk strachu. Ne strachu jako toho bojácného, spíš… nedočkavého, lačnící po ukojení.
"Hrát? To můžeme i v posteli, byl jsem celý den na nohou…" nedokončil větu, Harry se mu surově přisál na krk a polaskal jej rty.
"Ještě to můžeš zkusit na kolenou," zamumlal mu Harry do ucha a mezi zuby trošku silněji sevřel Louisův ušní lalůček. Ten tlumeně zavzdychal a klesl na podlahu. Prsty zahákl za gumu od spodního prádla a pomalu, pomaloučku jej stáhnul dolů. Zbavil se jich jedním rychlým máchnutím někam do strany. Obemknul dlaněmi Harryho lýtka a líně rukama jel směrem vzhůru, přes kolena až na vnitřní stranu stehen. Hladil Harryho přesně v těchhle místech, občas zajel na třísla, ale dál se nedostal. Nespouštěl z něj oči.
"A pak, že si nechceš hrát," uchechtl se Harry a zapřel se o vitrínu před ním. Louis se po kolenou doplazil trochu blíž, prsty přeběhl po Harryho údu a přiblížil ústa. Pootevřel je a jen vzrušeně dýchal. Harry temně zavrčel a boky natiskl na Louisovu tvář. Ten rychle pojal Harryho penis do pusy a už od začátku si bral celou jeho délku. Dráždil špičku jazykem, rukou v dlani mnul jeho varlata a vtahoval tváře, jen aby se jejich povrch co nejvíc otíral o Harryho citlivou kůži na citlivém místě.
Každá částečka v Harryho těle prahnula po uspokojení, po konečném vrcholu. Nic nemohlo nahradit ten vytoužený pocit, který se měl dříve či později dostavit. Hlasitý vzdych se dostal přes jeho rty, když si ho Louis zasunul až do krku. Zvedl se, stáhl boxerky i ze sebe a narazil Harryho na stěnu. Dlaní mapoval celé jeho zpocené tělo, což občas vydalo lehce vrzavý zvuk, což oba přinutilo dýchat ještě sípavěji. Hladil jeho svaly, občas přejel po podbřišku, až Harrymu přeběhl mráz po zádech.
"Hrát, hm?" zašeptal chtivě Louis do Harryho kůže na krku a ve stejnou chvíli líně přirazil. Harry zasténal, mužně, víc, než by se očekávalo, chraplavým hlasem vyluzoval zvuky, které se mu draly ze samotného hrdla a v ruce tiskl látku záclony. Nehty přebíhal přes zeď a svíjel se. Louis nečinně stál, penis až po kořen v Harryho těle a čekal. Zlomyslně vyčkával. Nemělo to daleko k tomu, že by se Harry zbláznil, zněl snad jako by vzlykal. Cílevědomě pohyboval pánví, jen aby se sám uspokojil pomocí Louisova těla.
"Ani chvíli nevydržíš?" soucitným tónem se optal Louis a lehce se z Harryho vysunul. "Kdybych nevěděl, co jsi zač, co skrýváš pod tou rouškou starostlivého a čistého otce, možná bych ti tu nevinnost i uvěřil." Možná byla v jeho hlase znát i stopa smíchu, když bez jakéhokoliv dřívějšího upozornění přirazil do Harryho. Nejprve jednou, jen aby ho potrápil. Potom už se sám nedokázal zastavit, nechtěl se zbavovat toho pocitu, že naplňuje celé Harryho pozadí, že je plný jen jeho a že se kolem jeho prokrveného penisu stahuje Harryho tělo.
"Um, prosím, já chci…" načal Harry, ale větu mu přerušil téměř nelidský výkřik, když Louis trefil jeho prostatu.
"Ano, zlato? Co chceš?" skoro něžně se Louis zeptal, zatímco se rukou chytl za Harryho rameno a druhou ho plesknul přes zadek. Harry neodpověděl, ani se to od něj neočekávalo, jen zaklonil hlavu. Louis toho využil a mezi vzrušenými vzdychy kousl Harryho do rtu. Sykl a trochu se předklonil.
Přeskakovalo mezi nimi neuvěřitelné teplo, horko, doprovázené sténáním, prošením a nabitou atmosférou. Každý milimetr vzduchu mezi nimi byl doslova nasátý vzrušením, a každý milimetr se také vsakoval do jejich těla.
"Lou…" prohnul se Harry a ve dvou vlnách vyvrcholil na stěnu před sebou. Louis zrychlil, poháněn tím neuvěřitelným hladem po vyvrcholení; ozývalo se pleskání, tvořené narážením jejich těl o sebe a Louis v dlani drtil Harryho rameno. Nehty se svezl přes paži, záda až po Harryho půlky a trochu silněji jej pleskl. Vyvrcholil dovnitř Harryho těla, natlačený na něj, jen ať Harry ucítí, co všechno si vyprosil.
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 26. listopadu 2013 v 19:55 | Reagovat

Uch. Asi ti tu písničku pošlu, až budeš psát Jistotu, protože tohle bylo... zatraceně kurva skvělý Larry sex. Fakt jako. Chtělo by toho víc.
A Estelle a Maddie spolu budou něco mít, nebo se mi to jen zdálo? O:)

2 Luccc Luccc | 26. listopadu 2013 v 21:35 | Reagovat

Jup, takto sa to robí. Nits, si boh :3

3 Meredith Meredith | 27. listopadu 2013 v 7:54 | Reagovat

Nits. To je fenomenální. Vážně!

4 CarolineDixion CarolineDixion | Web | 27. listopadu 2013 v 15:58 | Reagovat

Víš o tom, že lepší larry sex jsem hooooooooooooodně dlouho možná nikdy nečetla? (No jo, mám jejich dceru ráda, samozřejmě že mám, ale...LARRYSEX)
I LOVE NITS AS HARD AS THEY FUCK.
Miluju tě.
   Miluju.

:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama