5. Jistota [Věříš na osud?]

14. listopadu 2013 v 21:28 | Nits |  Jistota
Hi babies,
další Jistotaaa! :33 Doufám, že mi necháte komentář, mám vás ráda! ^_^ (jo, mám boží náladu bcs cuddleeeeeee)Čas plynul a z Andyho a Kyla se stávali přátelé na život a na smrt. Nebylo minuty, kdy by nebyli po boku tomu druhému a nesmáli se vtipům, kterým rozuměli jen oni sami. Z blonďáka, který jim prvně klepal na dveře, se vyklubal ostýchavý, ale vtipný Michael a ze sousedů parta kluků, studující každý jiný obor. Našli si k sobě cestu a z nich vznikl nerozlučný gang.
Už chybělo jen okrádat chudé pocestné a sprejovat na všechny budovy kolem.

"Klucí," zavřískl jeden z těch novějších, Oliver. "Pojďte do hospody!"

Na zátylku mu přistál pohlavek.

"Si myslíš, že tam pustí takový ucho jako seš ty?" ušklíbl se Matt a protáhl se. Takový ten klasický typ, na který letí všechny holky okolo, on dělá, jak totálně nemá zájem a potom brečí u Titaniku. Všech pět se zasmálo, i když Oliver poněkud ukřivděně a vyrazilo směr velkoměsto. Zakotvili v hospůdce poblíž areálu a poručili si každý po jednom pivu. Oliver se na Matta vítězoslavně pousmál, když před něj číšnice půllitr postavila, aniž by si vyžádala občanský průkaz.

"Hej, Andy?" houkl Matt z druhého konce stolu. Tázaný se odvrátil od Kyla, jemuž zrovna vyprávěl nějakou vtipnou historku z domova a zakotvil pohledem na Mattovi. "Pamatuješ na toho kluka, co tě vyhodil z místa na přednášce? Jaks nám předtím říkal?" Andy krátce kývl. "Chodí se mnou na herectví, jmenuje se, a teď se, pánové, podržte, Albert a bydlí s maminkou kousek odtud."

"Počkej, on je fakt Albert, jo?" dusil v sobě smích Kyle a usrkl z piva.

"Taky jsem čekal nějakýho tyranosaura nebo tak," přisvědčil Matt, očividně hrdý na to, že ostatní pobavil.

"Taky máte tolik věcí a všelijakých sraček okolo seminárek?" žduchl ramenem Oliver do Michaela. Ten zavrtěl hlavou. "Ty toho moc nenamluvíš, viď?" Znovu zavrtěl hlavou.

"Ale on se nám rozpovídá, viiiď, zlato?" rozverně lehce kopl Kyle Michaela pod stolem a zasmál se. Michael se lehce usmál a zrak upřel někam do pěny svého nápoje.Měsíc nabýval na úplnosti, když se rozhodli opustit hospodu. Vydali se směrem ke kampusu, když Andy pošeptal Kylovi do ucha:

"Ještě nechci na kolej… Pojď si sednout do parku," zamrkal. "Prosíííím."

Kyle protočil očima, ale s úsměvem na tváři vysvětlil klukům, že se trochu zpozdí. Ti na něj začali vrhat významné pohledy, tak je musel Kyle usměrnit pár šťouchanci a se smíchem se vrátil k Andymu. Ten si nervózně žmoulal spodní ret a pletená čepice, nasazená do půli hlavy, mu zpola schovávala oříškově hnědé vlasy. Kyle se pousmál, vzal Andyho kolem ramen a dovedl jej až k dřevěné lavičce pod starým stromem. Posadili se vedle sebe a skoro zároveň zaklonili hvězdy.

"Věříš na osud?" zachraplal Andy do ticha. Kyle se zamyslel; věří? Pokrčil rameny. Seděli mlčky, když Kyle periferním viděním zahlédl, jak Andy sklopil hlavu do normální polohy a kouká na něj. Otočil se a všiml si, že Andrew hypnotizuje jeho rty.

Přisedl si blíž. Na silnici kus před nimi projela dvě auta za sebou, někde nad nimi zašustilo listí, padající ze stromů. Z kampusu se ozýval přiměřený hluk a z města smích lidí a dunění hudby v klubech. Obyčejný večer a přece něčím zvláštní. Vzduch byl teplejší a oni měli pocit, jakoby se tetelil nad jejich hlavami.

Oba nahnuli hlavu trošku doprava a přiblížili se. Dýchali si do tváří, navzájem z toho druhého cítili lehký odér piva. Andy měl pocit, že Kyle musí slyšet, jak mu bije srdce. A přece byl víc v klidu, než by čekal. Teď nehrozilo, že někdo otevře dveře. Cítil, že ho ke Kylovi něco přitahuje už v těch chvílích, kdy jej tiše pozoroval. Nechal otevřené oči a zlehka se dotkl Kylových rtů. Kyle mu hleděl stále do očí a otřel své rty o Andyho. Mazlili se rty, přivřeli oči a propletli prsty. Líně si párkrát vyměnili pár dětských polibků a vlhkých otření se o rty, než se oddálili. Andy cítil, jak se mu hrne krev do tváří a Kyle se rozesmál. Bylo mu strašně dobře. Opřel si hlavu o Andyho rameno a palcem pohladil jejich propletené prsty.

"Taky se ti tak strašně nechce zítra vstávat?" zamumlal a přivřel oči. Andrew se ušklíbl.

"No mně je to celkem jedno, ale kdo tebe bude tahat ráno z postele?"


Kyle se zvedl a uraženě našpulil rty, tak, aby to Andy dobře viděl. Žduchl do něj ramenem a začal se smát. Ještě chvíli tam byli, než se rozhodli, že půjdou konečně spát.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 sola. sola. | 15. listopadu 2013 v 15:49 | Reagovat

miluju to, máš dokonalý popisy! pro mě to bylo až moc krátký:D budu se těšit na další díl;)

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 15. listopadu 2013 v 19:32 | Reagovat

Zabiju tě. Za to, že jsi mi to neposlala. Ale uch, je to dokonalý, miluje tě, ty moje dvojčátko. A oni se políbili! Jojojojo! Ještě je šoupni do postel, prosím, prosím. O:) :D

3 shyinka shyinka | 15. listopadu 2013 v 19:39 | Reagovat

Albert? Tos už měla spíš napsat Herbert, Hugo, Quido nebo něco takovýho :D btw asi se mi teplem rozpustily oči, máš to na svědomí, sežeň mi hůl, černý brýle a psa, díky.

4 Roxy Roxy | 15. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

Awwwww joooo už se políbili!:3 ale vypadá to zajímavě, už se těším na další :D:3

5 Emily. Emily. | 21. listopadu 2013 v 16:34 | Reagovat

Ach. Konečně jsem se z toho uklidnila a vzpomněla si, že ti dlužím komentář, protože toto by se neobešlo bez masivního, vílího komentáře.
Málem jsem se rozpustila nad tou dokonalostí a roztomilostí a ONI SE KURVA POLÍBILI A TO JE NAPROSTO BOŽÍÍÍ.
A jak se na něj kouká a usmívá a mluví a kouká a všechno prostě. Um. :3
Úplně to žeru, miluju a zbožňuju.
NEMUČ MĚ A NAPIŠ DALŠÍ DÍL.
Emily chce happy end. Emily chce další polibky a feels. :3
Princess, you're perfect.

6 Meredith Meredith | 25. listopadu 2013 v 18:27 | Reagovat

Nituše,
už nikdy neříkej, že neumíš psát. Tohle je mega boží.
A to neříkám jen tak někomu. Vlastně poslední dobou nikomu.
Ale já prostě nedokážu pochopit, jak můžeš psát takhle božsky. A tak napínavě. Sama nesnáším nic uspěchaného, ale prostě... nezdá se ti, že se políbili nějak málokrát?
To prostě musíš napravit.
Myslím, že pokud se další kapitolu, dlouho kapitolu, budou jen líbat, tak ti odpustím! :D
Ale prostě.
Jsem nadšená!
Vážně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama