Let it snow!

12. listopadu 2013 v 21:50 | Nits |  One Direction
Čau, sněhový vločky!
Už jsem dlouho nenapsala žádnej original slash, že? Ale když tohle je ZIAM! Monnie si o něj řekla, tak tady ho máš, tiramisourasi rexi.
Ona totiž má tiramisu, nedala mi ji a začala si říkat tiramisouris rex.
:DDDDDDDDDD
that's the reason why we are bestfriends, dude.
No prostě je to Ziam, má 811 slov, ale je strašně fluffy fluff. A kdyžtak pardon, ale já strašně miluju Vánoce.
Komentáře beru, všechno beru, budu psát, furt píšu!"Zaynie?" líně protáhl Liam a svého černovlasého přítele pošimral na bradě. Zayn něco zamumlal a sklopil bradu k hrudi. Liam se tlumeně zasmál a snažil se ze spícího Zayna strhnout peřinu. Ten zafuněl a deku přitáhl zpět.

"Budeme vstávat?" zašeptal Liam a políbil Zayna někam za ucho.

"Ne," zabručel Zayn a natáhl krk, aby měl k němu Liam blíž. Ten se znovu zasmál a peřinu hodil na zem. Byli oba dva jen v boxerkách a večer pootevřeli okna. Za těmi se ovšem proháněl sníh a oni byli líní jít jej zavřít. Liam nalehl na Zayna a nosem mu šťouchal do obličeje. Zayn otevřel jedno oko, potom druhé a nasupeně koukl na toho, který rušil jeho poklidný spánek. Snažil se dělat, že to vůbec nevnímá, ale Liam si nedal pokoj. Chichotal se a šťouchal Zaynovi jednu chvíli do žeber, druhou do tváří. Zayn ztrápeně a dlouze vydechl a své dlaně položil na Liamovy boky.

"Už jsem vzhůru, tak se pojď… třeba mazlit, hm?" zachraplal Zayn a krouživými pohyby Liamovi hladil trup. Miloval tyhle chvíle a zároveň nesnášel. Liam byl zvyklý vstávat brzy a on naopak vůbec. Ale nechat se budit polibky a doteky… Možná by se dokázal přemluvit.

Liam se nepřestal hihňat. Políbil Zayna na tvář. A znovu, ale na čelo. Na oční víčka, na nos a rychle na čelist. Zachichotal se. Rozséval polibky po celé čelisti, na krk, pokaždé to trošku mlasklo a on se smál. Zayn se ho se smíchem snažil shodit vedle sebe, za boky ho tlačil k posteli, ale Liam si nedal říct. Měl potřebu Zaynovi ukazovat, že si chce hrát. A že ho moc miluje. Tak hrozně moc. A hlavně… Hlavně byl šťastný, že sněží. Konečně, sníh. Mohli by jako loni stavět sněhuláka. A potom by si zase ohřívali prokřehlé ruce u krbu. A byli by spolu zachumlaní v jedné dece a koukali na Vánoční pohádky…
Liam se uklidnil, objal Zaynův hrudník a našpulil zadeček do vzduchu. Vypadal jako malé kotě, které se dožaduje pozornosti. A chtěl se strašně dlouho tulit, co nejdéle to půjde.

"Zayne?" zavrněl Zaynovi do krku a políbil jej tam. Zayn něco zamumlal a nepřítomně se prohrabával Liamovými vlasy. Koukal z okna, jak se sype bílý poprašek a mimoděk se usmíval. To budou krásné Vánoce. V tom mu to došlo. Už zítra!

"Li! Už zítra! Už zítra!" začal skoro pištět. Liam nechápavě zvedl hlavu ze Zaynových prsou a podíval se na něj dost nechápavým pohledem. "Vánoce!" dodal Zayn.

"Uhm… Já vím. Zdobili jsme stromek, pamatuješ?" pomalu načal Liam.

"Jasně, že jo, ale… Budeme se dívat na Sám doma? A taky na Shreka, že? A Vánočního ducha. A budeme v pelíšku, pod tou červenou chlupatou dekou, víš? A budeme se celý den dívat…" zasnil se Zayn, uvelebil se v polštářích a zavřel oči.
"A co když se mi bude chtít na záchod?" zeptal se zcela vážně Liam a Zayna políbil na víčka. Nechtěl, aby mu znovu usnul. Chtěl si hrát. A chtěl si hrát zrovna teď, tak ať Zayn nespí.

"Tak to vydržíš až do půlnoci," zamrmlal Zayn, ale za chvíli otevřel očka. Koukal na Liamův vyhrnutý ret a štěněcí pohled. Zasmál se. "Fajn, že jsi to ty, tak můžeš. Ale jenom rychle." Zakručelo mu v žaludku.

"Díky," vtiskl mu vlhkou, dětskou pusu na rty. "A teď nám udělám něco super dobrého na snídani, chceš?" Liam se začal zvedat. Zayn po něm vztáhl ruce a našpulil rty. Liam se zasmál a slezl z postele. Protáhl se, až se mu svaly na břiše zavlnily. Zayn se ušklíbl, natáhl se a Liama plácl po zadku. Zachichotal se a zakryl si oči. Slyšel, jak Liam vychází z pokoje a směje se.

Měl rád Vánoce. Byl sníh, byla zima, byli si blíž, jen aby se zahřáli, všude voněl stromeček, pekli cukroví a jedli krocana. A potom pudink. Oblízl si rty. A taky… Liam už zpívá koledy. Právě na čas. Slyšel, jak v kuchyni něco kutí a do přehrávače zasouvá červené cédéčko s koledami. Zayn přemýšlel, že by vyskočil a někam se schoval, ale na to byl až příliš líný.
Slyšel cinknutí konvice a zavření dveří od ledničky. Zayn zavřel oči. Škodolibě ho napadlo, že Liam přijde a bude si myslet, že znovu usnul, takže mu bude dávat polibky úplně všude a bude si ho mazlit a bude to hrozně sladké. A Zayn si ho potom stáhne k sobě a celý den nevylezou. Zapnou si televizi a budou se dívat na Vánoční komedie. A venku sněží ještě víc.

Postřehl, že se Liam vrací, tak rychle přestal myslet na to, co bude chtít udělat a snažil se zachovat vážnou tvář. Liam položil tác se snídaní a horkým čajem na komodu vedle postele a natáhl se k Zaynovi.


"Vstávej, já vím, že to jen předstíráš," zamumlal Liam a jemně sevřel Zaynovu kůžičku na krku. A to se Zayn tak moc snažil, aby pod Liamovým dotekem neroztál jako sněhová vločka na parapetu.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 13. listopadu 2013 v 7:44 | Reagovat

Nemam rada sladarny, ale sladarny od tebe miluji. A on je tak sladky! :3 Jeste by to chtelo ranni sex, ale i to mazleni a predstava, ze se budou koukat na pohadky pod jednou dekou... :3333

2 Roxy Roxy | 13. listopadu 2013 v 20:10 | Reagovat

To je tak cute ^^ je to krásné miluju Ziama :3 a taky Vánoce:D :3

3 nitts nitts | 16. listopadu 2013 v 17:37 | Reagovat

Povedená povídka, Nits. (Kayleigh potřebuje vyzkoušet, jak vypadá komentářový box.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama