11. Little Fairy With Curls

1. prosince 2013 v 19:55 | Nits |  Little Fairy With Curls
Šest stran. Pardon.
Pro Monnie, bcs kinks.
...omlouvám se. Fakt moc."Víš, že bych," Harry vtiskl Louisovi letmý polibek "měl psát?" zamumlal a pomalu se vzdálil od stěny.
"Vypadáš, že ti to hrozně vadilo," uculil se Louis, sáhl po svém tričku a zběžně je oba očistil. Harry mu obmotal ruce kolem krku a natiskl se na něj.
"No vadilo… Já pak totiž nemůžu to…" zabrumlal a povalil je na gauč.
"Co?" zvědavě se zeptal Louis a políbil Harryho na nos.
"Uhm…" zachraplal. "Přemýšlet…?" zkusil. Louis se uchechtl.
"A já ti přinesl tvoji nejoblíbenější buchtu s ořechy," zatvářil se ublíženě. Harry si pobaveně odfrkl. "Mám ti připomenout, co jsem teď dělal já?"
Louis se zachichotal do Harryho krku.
"Můžeš mi to ukázat," zahuhlal.
Harry jej rozverně pleskl po nahém pozadí a Louis zavrněl. Zachichotali se.

"Jdu vařit," zavelel Harry, ale místo toho jen zabořil hlavu do Louisova hrudníku.
"Nejdeš, v lednici jsou lasagne od včera, stačí, když to dáš do takové té svítící krabice, zmáčkneš knoflík a nastavíš čas." Harry nafoukl tváře.

"Já poznám mikrovlnku!"
Zachichotání. "Jen pro jistotu," mlaskl mu pusu na tvář a zvedl se.

"Kam jdeš?" ohrnul Harry spodní ret a Louise chytil za ruce.

"Něco na sebe hodit, je mi zima." Harry se za Louisovy paže vytáhnul na nohy.
"To máš z toho, že jsi tak hubený," zamumlal a sevřel ho v medvědím objetí.
"Ha-ha. Vidíš to břicho? Jsem jak mamut," sevřel kousek kůže na bříšku.
"Mamuti jsou chlupatí," konstatoval Harry, protáhl ruku mezi jejich těly a zaplul do Louisova klína.
"No, no," znovu se zahihňal Louis. Vyběhl schody a vrazil do ložnice.
Harry zívl, poškrábal se na zátylku a přešel k lednici. Vytáhl skleněný talíř a chraplavým hlasem si tiše pobrukoval. Opatrně jej vsunul do mikrovlnky a zapnul časovač. Natáhl se pro dva hluboké talíře, když se mu pár hubených paží omotal kolem pasu a na holá záda se natiskla hebká vlna.
"Harry," zavrněl Louis, natáhl se na špičky a zmíněnému vtiskl pusu na šíji. Harry se v jeho náručí otočil a usmál se. Vyzdvihl Louise, až se mu napnuly všechny svaly, a vysadil ho na kuchyňskou linku. Louis měl na sobě červený svetr, protkaný černou bavlnkou, který byl už lehce vytahaný. Rukávy měl ohrnuté, a přesto mu plandaly. Pěstí si protřel oči.
"Vypadáš jak koťáko," rozplýval se Harry a dal Louisovi drobnou pusinku na nos.
"Meow," zamňoukal Louis a natáhl dlaň. Harry jej na ni políbil, potom na zápěstí, předloktí a takhle se dopracoval až k ústům. Nejprve na téměř dětské, červené rty vtiskl nedospělý polibek a potom je řádně políbil. Odtáhl se a zahleděl se Louisovi do očí. Mělce dýchal a hrudník, obalený ve tkanině, se mu pravidelně zdvihal. Měl narůžovělá líčka a vlasy lehce rozcuchané. Natáhl se pro další polibek. Harry přitiskl své horké rty na ty jeho a jazykem vklouzl dovnitř. Líně vyhledal ten Louisův a něžně ho pohladil. Zběžně přejel po bělostných zoubcích a odtáhl se; mezi jejich ústy visela sotva viditelná stružka slin.
Ozvalo se cinknutí mikrovlnky, ta se otevřela a dům provoněla vůně italského jídla..
"Oběd," jakoby mimochodem zamrmlal Louis a zavěsil se Harrymu na krk.

*_*_*


"Už jsem ti někdy řekl, že v těchhle džínách máš božský zadek?" zavrněl Harry Louisovi do ucha.

"Vždycky, když je mám na sobě," odpálkoval jej Louis a zapnul si vínovou mikinu. Do zadní kapsy si zastrčil doklady a seběhl schody, následován Harrym. Ten si do bundy zapnul peněženku, chytl Louise za ruku a vydali se o pár ulic dál, do osvíceného baru. Prošli kolem ochranky, která je zběžně přelétla zrakem, a vstoupili dovnitř. Zamířili rovnou k pultu a usadili se na barové stoličky. Hudba duněla, parket pod nimi se otřásal, byli oslepeni světly, oči však měli jen pro sebe. Poručili si to, co barman, jejich kamarád, namíchá.

"Neříkej, žes vylezl bez té své malé!" nevěřícně zakroutil barman hlavou a přistrčil k nim skleničky.

"Je se školou, vrací se až zítra," objasnil Harry a k načervenalé tekutině přivoněl. Bylo to trochu jako jahodový džus, ale zas tak naivní, aby to mu věřil, nebyl.

"Takže tátové si užívají prázdný domov?" uhodil hřebík na hlavičku Cody, tak se barman jmenoval, a uchechtl se. Louis zrovna ochutnával nápoj; když to slyšel, zaskočilo mu a rozkašlal se. Cody ho se smíchem praštil do zad. Raději si poručili to stejné znovu.
A ještě jednou.
A ještě.
Potom se rozhodli, že to zředí džusem. S vodkou.

Políbili se tak, aby se chuť alkoholu v jejich slinách vyměnila a přesunuli se na taneční parket. Vlnili se kolem sebe, zatím jen s lehkým oťukáváním. Dlaní si vjížděli pod trička, smáli se tomu a vyměňovali si výmluvné pohledy. Což je za chvíli přestalo bavit, protože se k nim ozývalo pohoršené mlaskání ze všech stran. Tak jsou tátové, no a? S trochou námahy se vyšplhali zpět na barové stoličky a zazubili se na Codyho.

"Hmm, Hazz?" zavrněl Louis a opřel si hlavu o Harryho rameno. "Pojď někoho sbalit," zachichotal se do Harryho krku. Ten se zasmál.
"Jako do trojky? Sex na záchodcích, hm?"

"Přesně," ušklíbl se. Cody se k nim nahnul a ukázal kamsi ke kraji parketu.

"Vidíte tu holku tam? Taková bruneta, chodí sem celkem často a myslím, že by do toho šla," mrknul.

"Bleh, holku ne. Kluka, pane barman!" zavýskl Louis. Cody pátral mezi salvou lidí a zaměřil se na blonďáka.

"Takový pískle malý, ten by stál za hřích, ne? Co myslíš, Harry?" obrátili se na kudrnáče. Ten se tlumeně zasmál, naklonil se k Louisovu uchu a zašeptal:
"Mám lepší nápad, pojď domů."
"Uuu, manželská erotika," zašklebil se Cody, vytáhl účtenku, 'omylem' nezapočítal asi půlku útraty a s vděčným úsměvem přijal od Harryho bankovky. Tomu ale bylo srdečně jedno, kolik platí, oči měl jen pro Louise, který už stihl seskočit, mírně zavrávorat a boky pohupoval v rytmu hudby. Už jen ta tyč mu chyběla.

Spíš rychlým krokem, než loudavým, se dostali domů. Bylo to jako jeden zrychlený film, zacinkaly klíče, otevřely se a zavřely dveře a hned u zdi už se svíjela dvě polonahá těla. Udělali si postupnou cestu, skládající se z odhozených triček a spodního prádla, vyšli po schodech a za stálého líbání se rozrazili dveře ložnice. Harry udýchaně strčil do Louise a ten padl zády na postel. Klekl si tak, aby měl každé koleno z jiné strany a přiblížil se těsně nad Louisův obličej.
"Ani se nehni," vmetl mu do tváře a lehce jej kousnul do čelisti. Natáhl se pod postel a vylovil poměrně velkou papírovou krabici, převázanou ostře červenou stuhou. "Otevři to," pobídl Louise a dosedl svým nahým klínem na ten jeho. Louis si skousl ret a zatáhl za mašli. První, co nahmatal, byla škraboška. Nestačil ani koutkem oka nahlédnou do nitra krabice, když mu škrabošku Harry nasadil na oči.
Louise sevřela tma. Jeho erekce bolestně pulsovala a on ještě k tomu nic neviděl. Chtěl nahmatat Harryho, jeho svaly, jeho vlasy, když se mu kolem zápěstí omotala sametově hebká látka. Nestihl si ten motýlí dotyk ani užít; hned na to se mu zařezal do kůže a ucítil tlak. Ruce měl za hlavou a z nějakého důvodu jimi nemohl pohnout. Zkusil zakývat do strany, trošku to šlo, ale ani o píď víc. Promyslel si, co to asi může být.
"Kravata? Oh, no tak," odfrknul si. Harryho hlas uslyšel hned vedle levého ucha.
"Jestli se ti to nelíbí, klidně můžeme přestat a jít třeba spát." Louis polkl. Z Harryho hlasu šel chlad a strach, přeběhl mu až do slabin. Slyšel, jak se Harry hrabe v krabici a nastražil uši. Třeba se mu aspoň takhle podaří identifikovat, co má v plánu. Ucítil, jak mu Harry roztahuje nohy. Kousal se do rtu, aby neřekl něco, co neměl. Za žádnou cenu nechtěl, aby tohle skončilo. Bylo ticho, tma a nic se nedělo. Chtěl se ujistit, že tu Harry pořád je, ale v tu chvíli ucítil jazyk, jak se tlačí na jeho dírku. Slabě zavzdychal; tlak neustával, místo toho se zesilovat. Harry jazykem dráždil jeho vchod, vplouval jen na špičku dovnitř a snažil se Louise co nejvíc zvlhčit. Připoutaný mimoděčně cukal rukama, i když se vlastně ani osvobodit nechtěl, bylo to něco jako tik. Nemohl ustát ten dotyk, tu slast. Naklonil hlavu na stranu a pootevřel ústa, nechal své hrdlo zaplavovat chrčením, nebyl nijak jinak schopen ventilovat to, co se dělo o kus níž. Zvedal pánev blíž k Harrymu, blíž k tomu zdroji toho zatraceně skvělého horka. Na druhou stranu, bodalo ho v podbřišku a on sám sebe neměl jak ukojit. Svraštil obočí a toho si Harry pravděpodobně všiml. Odtáhl se a Louis prudce zacukal rukama. Tohle mu rozhodně nestačilo, bude potřebovat daleko víc.

Pár chvilek na to, aniž by stačil popadnout novou vlnu dechu, do něj Harry vsunul úzký, dlouhý prst. Louis zakňučel. Nechtěl náhražky, chtěl Harryho. Hned. Tvrdě. A nejlépe celou noc.

Myšlenky na to, jak skvělé by to mohlo být, přerušil druhý prst, lehce přejíždějící přes hráz, bořící se do jeho těla. Propnul se v zádech a zakňučel o poznání hlasitěji. Ucítil, jak jej na krku lechtá Harryho horký dech.

"Ani si nedokážeš představit, jak vypadáš," zašeptal a dravě jej kousl do krku. Louis zavzdychal.

"Možná dobře, že tě nevidím, jinak bych…" Harry zvednul poslední článek prstů vzhůru a těsně se dotknul jeho prostaty. Další chtivý sten.
"Jinak bys…?" otázal se Harry a pohyb zopakoval. To kňučení bylo pohlazení na duši, aspoň pro Harryho. Byl jako malé dítě, které poprvé zažívá něco takového a zatraceně si to užívá. Líně rozpohyboval prsty v Louisově otvoru. "Hm?" připomněl mu otázku.

"Se udělal jenom z pohledu na tebe." Harry se pousmál. Bylo mu to jasné, ale slyšet to bylo… jiné.
"Malá děvka, která se sama sebe ani dotknout nemůže, nemám pravdu?" dýchl na Louisovu bradavku. "Nemám pravdu, Louisi?" stiskl ji mezi zuby.
"Argh," kníkl Louis a roztáhl nohy od sebe.
"A ještě bys rád tvrdil, že to není pravda, hm? Roztahuješ nohy, jako kdyby sex bylo to poslední, co tě může zachránit. Celkem dobře si dokážu představit, co teď zažíváš," drsně se uchechtl Harry a rychlostí blesku pojal Louisův penis do úst. Párkrát pohnul hlavou dolů, až ke kořenu a zpět, když jej zase rychle pustil.

"Ještě…" zašeptal sotva slyšitelně Louis a kolena roztáhl ještě víc.

"To je tak strašně smutný, že tě nemá ani kdo vykouřit, viď?" V Harryho hlasu byl náznak lítosti, kterou ani za mák nemyslel vážně. "Je to smutné?" zašeptal hrubě.

"M… Mhm," zacukal Louis rukama ve snaze se dotknout. Povalit Harryho na postel a mučit jej tak, jako ho mučil on. Nešlo to. Hořce si uvědomoval pravdu Harryho slov. Zase to prázdno. Zakňučel. Cítil se tak neuvěřitelně prázdný, když z něj Harry prsty vyndal. Takový nepotřebný a zapomenutý… Snažil se zjistit, co přijde teď.

Znovu to otravné kramaření v krabici. Zoufale vydechl. Ničilo ho, že neví, co to je, že si to nemůže prohlédnout, ohmatat. A pak… Pak ucítil zvláštní tlak okolo svého vstupu. Do těla se mu vsouval cizí předmět. Chladný, rozhodně to nebyl Harryho penis. Snažil se soustředit na to, aby byl co nejvíc uvolněný; věděl, že by mu Harry neublížil, ale netušil, co má od dnešní noci očekávat. Dál se ta věc nepohybovala. Zůstala v něm a znovu se nic nedělo. Znovu to otravné ticho. Z kuchyně uslyšel tikot hodin. Ležel tam, s cizím předmětem v zadku, téměř slepý. Zneklidnilo ho, že neslyší ani Harryho dech.
"Ha-Harry?" zkusil opatrně. Harry se v rohu místnosti tiše zasmál, do dlaně, tak, aby ho Louis neslyšel. Ten jeho téměř ženský hlásek byl vzrušující sám o sobě. Sevřel v dlani menší krabičku a stále pozoroval Louise.
"Nemyslíš, že jsme na tyhle schovávačky staří?"

Harry si pomyslel, že staří nebudou nikdy a stiskl jeden ze tří knoflíků na malém ovladači.

"U… Uhm, Harry-y," zavzdychal Louis. Cítil, že mu z penisu vytéká nepříjemně vlhká tekutina a stéká do oholeného klína. Jemné vibrace, které vydával ten zvláštní předmět, se šířily jeho tělem a jen lehce jej dráždily zevnitř. Chtěl se svinout do klubíčka, věděl až moc dobře, že Harry stojí někde poblíž a udává to, co se bude dít, věděl, že jej pozoruje svýma temně smaragdovýma očima a on tu jen bezmocně ležel na pokrčeném prostěradle, zuby nehty se snažíc nemyslet na ten chvějící se předmět.

Harryho oči planuly. Bylo to extrémně vzrušující, sužovalo ho šílené horko, a to tu byl nahý. Ani si neuvědomoval, že prsty přejíždí přes ovladač stejně, jako by rád přejížděl přes Louisův penis. Zavrtěl hlavou a zmáčkl druhý knoflík.

Louis hrdelně zavrčel. Ne, nehodlal se z tohohle vzpamatovat, snad nikdy. Měl takhle blízko k tomu, aby se udělal a stejně to ne a ne přijít. Vzlykal.

"Už… Prosím!" zoufale vykřikl. Tak nějak matně tušil, že tahle věc má minimálně ještě jeden stupeň vibrací a pokud se Harry rozhodne, zřejmě umře. Dotýkalo se to jeho prostaty, rozvibrovalo stěny uvnitř něj a on by rád zoufalstvím vyskočil z okna. Podařilo se mu škubnout tak, aby se mu uvolnila aspoň jedna ruka. Přesunul ji ke svému až bolestně ztvrdlému penisu a přetáhl předkožku přes žalud. To bylo přesně to, co potřeboval, ještě malou chvilku tohoto krásného pocitu.

Tak rychle, jako se vyškubnul, byl u něj Harry.

"Kurvo malá," procedil mezi zuby a škubnul Louisovou rukou zpět k pelesti postele. Louis znovu zakňučel.

"Tak se mi věnuj, sakra!"

Mezitím, co Harry utahoval už ne tak na dotyk příjemnou kravatu, Louis vzpínal klín k Harrymu. Harry drsně přejel rukama přes jeho ramena, ruce, boky, na zadek a silně jej pleskl. Louis sykl.

"Něco řekni a dlaň nebude jediná, čím tě budu trestat," zachrčel Harry a hmátl pro ovladač, který si odložil na noční stolek. Chvíli dělal, že by snad mohl Louisovi konečně pomoct, sál jeho bradavky a klínem se otíral o jeho, když v jedné nejmíň očekávané chvíli zmáčkl třetí, poslední knoflík.

"Harry, pros-prosím, já, ugh, Ha…" blekotal Louis a pohazoval hlavou. Bylo to, jako kdyby měl Harry uvnitř jeho těla prsty a pohyboval s nimi zatraceně rychle, vibrace se odrážely až na jeho prostatu a on už takhle nemohl dál. Ucítil, jak mu Harry přejíždí palcem po bradě a zatajil dech. Ovšem - neubránil se dalšímu stenu, procítěnému, hlasitému, to mučení bylo strašné. Šílené. Pootevřel ústa a nechal ho prstem vklouznout dovnitř; Louis jej zkušeně cucal. Harry to tak nechal jen chvíli, místo toho se ušklíbl, položil kolena vedle Louisové hlavy a navedl svůj penis do jeho pusy. Slastně jej pojal a nechal Harryho, aby mu přirážel do úst.

"No tak, ukaž, jak hodná děvka jsi," zavzdychal Harry a dosedl těsně nad Louisův obličej. Ten se začal mírně dusit, snažil se vymanit, ale Harrymu přesto chvíli trvalo, než jej nechal volně dýchat. Louis sípal, měl červené tváře a pořád svíjivě kňučel; vibrace neustávaly.

Harry mu vtiskl vlhký polibek a nasedl na jeho prokrvený penis. Louis otevřel ústa, ze kterých se linulo nadávání a sténání. Chtěl si Harryho chytit za boky a přirážet jej konečně na sebe, ale nešlo to, bolestně stažená kravata nepovolovala. Harry pohnul pánví a dál si záležet, aby Louis slyšel jeho tlumené zanadávání. Ovladačem vypnul drobný vibrátor, vyňal ho z něj a lehce se nadzvedl. Zaklonil hlavu a semknul rty. Nepotřeboval, aby Louis věděl, že on z nich dvou si připadá týranější. Že se zatraceně nemohl dočkat, až na něj dosedne. Přesto se přemohl a klesal velmi, velmi pomalu.

"Prostě to udělej. Projeď se na mně, ošukej mě, dotýkej se mě, úplně všude, já tě…" zakňučel. "Prosím!"

"Ale no tak, jak to mluvíš?" téměř něžně se ho Harry zeptal, rukama se zapřel za sebou a jen rytmicky nadzvedával pánev. Ozývalo se pravidelné pleskání jejich těl, na pravidelnosti ubralo, když se zvuk zrychloval. Harry se namáhavě natáhl a sňal Louisovi škrabošku z očí. Ten je pomalu rozevřel a jen co viděl svíjejícího se Harryho, který ovládal celé jeho tělo, celé jeho bytí, jeho vzrušení, víčka pevně stiskl k sobě.

"Oh, baby, podívej se na mě," zaprosil udýchaně Harry a ještě o poznání zrychlil. Louis měl otevřená ústa a brada se mu lehce třásla, jak sebou pohazoval na posteli. Podíval se ho Harryho očí.

Orgasmu dosáhli téměř zaráz, Louis skoro křičel, cítil, jak v několika vlnách tryská do milencova těla, naplňuje ho extáze a totální vysílení. Harry, prohnut v zádech, vyvrcholil na Louisovo bříško. Hodnou chvíli se nemohl svalit na postel, prostě zůstal tak, jak byl, snad aby ukojil ten pocit prázdnoty, totálně miloval cítit se plný. Když to začalo být bolestné, se syknutím nadzvedl pánev, aby z něj Louis vystoupil a natáhl se, aby mohl Louisovi odvázat kravatu ze zápěstí.

Ten jako kdyby nabral novou vlnu síly, převalil se nad Harryho a prudce, dravě a dlouze ho políbil.

"Co to… Do tebe… Sakra vjelo?!" zavrčel a skousl jeho bradavku. Harry tlumeně zavrněl.

"Myslíš, že mě bavilo sledovat tě, jak si vytváříš nad hlavou svatozář? Možná to nevíš, ale i ten velký svetr se občas nadzvedne tak, že ti jde vidět perfektně kulatý zadek. Když vylézáš ze sprchy, omotej si kolem sebe ručník a možná se to příště nestane. A nekruť sebou, mám potom chuť si té vzít i na podlaze," zašeptal, chytil Louise pod krkem a tvrdě ho začal líbat. 

25 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 1. prosince 2013 v 20:09 | Reagovat

Omg. Omg. V životě bych si nemyslela, že se někdy bude hodit tvrzení, kdybych byla kluk, asi by se mi postavil. Hehe.
Fakt. Ach, to je dokonalý, miluji tě. A Harry tops. Uch. Mohl by být nahoře častěji.
A častěji experimentovat. O:)
Ale to asi nepůjde, co? Když jsou to ti hodní tatínkové, hihi...
Ale fakt miluji tě. A teď ještě Jistotu se sexem a budu naprosto mrtvá.

2 Emily. Emily. | 1. prosince 2013 v 20:15 | Reagovat

Dělá si srandu?
To jen tak nerozdýchám...
TO BYLO KURVA DOKONALÉ.
A víc ze mě nedostaneš, jsem šokovaná, sedím tu s otevřenými ústy dokořán.
Okay, zničila jsi mě. :D

3 mischa mischa | 2. prosince 2013 v 10:34 | Reagovat

A pak nechat tatínky chvíli doma samotné...smrtící....

4 Simone Simone | E-mail | Web | 2. prosince 2013 v 20:15 | Reagovat

Včera jsem to začala číst <3
Love it. Love it. Love it.
Nits . <3
Tohle mi nedělej.
Prosím.
Umírám :333

5 Simone Simone | E-mail | 2. prosince 2013 v 20:15 | Reagovat

Včera jsem to začala číst.
Love it. Love it. Love it.
Nits . <3
Tohle mi nedělej.
Prosím.
Umírám :333

6 Annie_Baz Annie_Baz | 3. prosince 2013 v 21:04 | Reagovat

Jsem totálně neschopná komentáře, až tak úžasně napsaný to je.

7 Hihi Hihi | 6. prosince 2013 v 23:09 | Reagovat

omg tohle je úúúúúžasné =)))))) těšim se na další díl rychle prosim =))))))))))))))))

8 werča werča | 8. prosince 2013 v 19:32 | Reagovat

kdy bude další díl??????? =)))

9 Terez Terez | 9. prosince 2013 v 21:33 | Reagovat

Kdy bude další? je to dokonalý :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama