18. Little Fairy With Curls

30. prosince 2013 v 0:14 | Nits |  Little Fairy With Curls
Hihihihihi.
Miluju vás a fakt už nevím co tu psát. Takže se nedivte, že s váma nekomunikuju, ale na předkecy kašlu, stejně jste říkali, že je nečtete. :D :D Jinak, kdyby vám tu něco chybělo nebo tak, dole jsou komentáře a já je pečlivě čtu, občas aj odepíšu. ^^
A pro slečnu, co se ptá, kdy bude další díl - až ho napíšu = nevím. :)"Tatí?" zavolala jsem v otázce směrem do domu, v jedné ruce kotě, v druhé klíče. Zpoza rohu vykoukl Louis.

"Ano, zlatíčko?" pousmál se.

"Nevíš, kde je Harry? I když to je vlastně jedno - smím jít k Maddie? Ukážu jí Fluffy," hrdě jsem oznámila a vtiskla drobnou pusinku kočce na nos. Odpovědí mi bylo přikývnutí.

"Kdy se vrátíš?" ještě se mě zeptal mezi dveřmi. Pokrčila jsem rameny.

"Pozdě," neurčitě jsem mávla rukou a zabouchla.

Louis jen tak nazdařbůh chodil po domě, tady přerovnal vázu, tamhle přistrčil židli. Celkem se nudil. Nic se mu nechtělo, po Novém roce bude muset zase do práce a to mu na náladě zrovna nepřidalo. Něco ho napadlo. Vyšel po schodech nahoru, nakoukl do koupelny, do Estellina pokoje a nakonec našel Harryho v ložnici u skříně. Přistoupil až k němu, ruce mu položil na boky a natáhl se na špičky, aby ho mohl políbit na šíji.

"Copak to děláš?" zavrněl a hlavu si položil mezi jeho lopatky.

"Přerovnávám košile," nepřítomně zamumlal a probíral se hebkou látkou. "Mám jich málo," postěžoval si, v Louisově náručí se otočil a vtiskl mu drobnou pusu na nos.

"Nějakou ti koupím, chceš? Za odměnu," zavrněl Louis, přetočil se a shodil Harryho na záda do postele.

"Jsi tak příšerně nadržený," mlaskl Harry a probíral se Louisovými vlasy na temeni. Věděl, že je to jeho slabina. Ten potěšeně zamručel a na chvilku přivřel oči. Položil se na Harryho, hlavu přitiskl na jeho hruď a poslouchal pravidelný rytmus silného srdce. Pohnul klínem a slabounce zavzdychal. Tohle mu chybělo. Boky se otřel ještě jednou a prosebně zvednul oči k Harrymu. Ten ho pozoroval celou dobu se zdvihnutým obočím a Louis se slabě začervenal. Začal přes košili kreslit jakési neexistující obrazce a pomalu, pomaloučku rozepínal knoflíky jeden po druhém, z vrchu dolů. Svlékl milenci košili z ramen a promnul mu paže. Harry zálibně přivřel oči a užíval si tuhle masáž. Louis zapojil ústa, občas políbil kousek kůže nebo se špičkou jazyka dotkl Harryho bradavky.

Tohle nevinné dobráctví mu ovšem dlouho nevydrželo. Lehce skousl a Harry mírně sykl.

"Boo, no tak," klidnil ho chraplavým hlasem a odhrnul vlasy z čela. Louis ani nezvedl pohled, jen pokračoval níž a níž. Rozepnul sponu na pásku, knoflík a chtěl i zip, když mu Harry sevřel zápěstí. Lou nechápavě vzhlédl. "Stačí, zlato," trochu nervózně se kudrnáč pousmál a snažil se navést Louisovy ruce mimo.

Tohle nebude jen tak. Pokud Harry nechce, nenechal by ho ani rozepnout mu košili, protože dobře ví, že u hlazení po ramenou Louis určitě nezastaví. Vzepřel se Harryho síle, rozepnul poklopec a kalhoty rychle stáhnul.

Zůstal s pootevřenými ústy, tak, jak byl. Harry se snažil položit dlaně přes svůj rozkrok, boky, kdekoliv, jen aby na něj Louis tak nezíral. Ten však jen jako omámený jeho ruce odtáhl a se zrychleným dechem hleděl na Harryho měkký penis, částečně zahalený černou krajkou, hlavička žaludu vykukující mimo a co víc - totálně vyholený klín.

"Takže my to nosit nebudeme a nám se to nelíbí, jo?" dostal ze sebe po chvíli. Zrak ještě ale neodtrhl, potřeboval si tuhle chvíli vrýt do paměti.

"Tak ses podíval, můžeme se zase každý věnovat své práci," zachroptěl Harry. Louis se musel usmát, byl tak roztomilý, když se snažil odvést pozornost.

"Moje práce je tohle," dlaní přejel lehoučce po krajce, sotva se dotýkaje jeho penisu. Harry zakňoural. Chtěl, aby Louis přestal, ale zároveň aby to nikdy neskončilo. Ačkoliv to nedával tolik najevo jako Louis, šíleně mu to chybělo.

"Tak si aspoň pospěš," odevzdaně zakňučel a zaklonil hlavu. Zavřel oči, očekával rychlou akci, když se však Louis polibky dopracoval přes podbřišek znovu k bradavkám a začal je sát. Otevřel oči. "No tak, neprovokuj," zašeptal.

"Ale já si chci hrát," líně namítl Louis. Sál mu kůži okolo pupíku, líbal podbřišek. Potom se stáhl níž, políbil ho na koleno. Přes stehna až na jejich vnitřní stranu. Začal ji líbat, vcucával ji jemně do úst a laskal rty. S lehkým úsměvem koutkem oka sledoval, jak Harryho erekce nabývá větších a větších rozměrů. Pootevřenými rty přejel přes třísla, hráz, kolem varlat, do kterých lehounce kousl až na Harryho otvor. Zakňučel.

"Fakt dost."

Neposlouchal, jako vždycky. Špičkou jazyka se dostal kousek dovnitř a hned se zase stáhl, hladil napjatou kůži kolem vstupu a lehounce ji masíroval. Uslyšel nespokojeně kňučení a cítil, jak Harry zarývá nehty do matrace pod ním, shrnuje prostěradlo a zvedá boky výš. Louis položil ruce vedle Harryho trupu a protáhl se jako kočka, po cestě se jazykem dotkl Harryho špičky penisu a otřel se tělem. Spočinul nad tím, udržovaly ho jen silné paže.

"Lou… Prosím…" šeptnul zmoženě Harry a natočil hlavu na stranu. Zavřel oči a ruce si vsunul pod zadek. Nebylo to poprvé, co všechno tohle přestalo, jen když si chtěl pomoct.

Jeho erekce, dá se říct, bolestně pulzovala. Krajka nezakrývala to, co by měla, vůbec ne, snad jen hlaďounká třísla a část varlat. Zbytek čněl do prostoru, netknutý, přebývající.


"Co po mně chceš, Harry?" zeptal se Louis a pohled svých modrých kočičích očí zabořil do Harryho zelených. Vpíjel se do jeho zorniček, odhaloval každý pocit, každou frustraci, každé přání, jako by našel každou tkáň v jeho těle, co prahla po ukojení. Opíjelo ho to neskutečnou mocí, miloval, když tohle cítil. Sklonil se a silně skousl milencovu bradavku. Sykli oba, Louis vzrušením, Harry slastí.

"Nech… Nech mě se udělat," polkl. Měl vyprahlé hrdlo, suché rty, cítil, že na jeho těle je něco, co tam nepatří, že v jeho těle něco přebývá, nemá to tam být, začínalo to být nepříjemné, muselo to ven, ale nemělo to ten potřebný podmět, on… Neměl z čeho vyvrcholit, Louis se ho odmítal dotknout. Raději ho pomaloučku dráždil.

"Do toho, co ti brání?" mlaskl, pousmál se jako šelma a zvednul Harryho. Sám ze sebe strhl spodní prádlo a párkrát si přejel po polotvrdém penisu. Navedl si Harryho do klína a přirazil jej na sebe. Zaskučel, položil dlaně na Harryho boky a začal na sebe přirážet, Harry dosedal a kroutil pánví. Potřeboval ho cítit v sobě, stejně jako Louis kolem sebe.

Louis mu vpletl prsty jedné ruky do vlasů a prudce zatáhl.

"Líbí se ti to, že? No tak, chci slyšet, jak moc," zachraplal mu do ucha, hlavu mu stále držel zvrácenou dozadu a poslouchal, jak jejich nahá a upocená těla naráží do sebe a vytváří symfonický, rytmický zvuk. Harry tlumeně zavzdychal a chvíli zůstal sedět na Louisových kolenou. Ten nespokojeně mlaskl a shodil ho ze sebe.

"Tak málo? Nemyslím si. Proč prostě neotevřeš tu svou krásnou pusinku a nenecháš mě poslouchat?" zeptal se, tak nějak bez očekávání odpovědi a klínem se nadzvedl na Harryho obličej. Ten okamžitě začal sát, pohrával si s Louisovým penisem a jednou rukou si hrál s jeho varlaty. Louis mu přirážel do úst, nezajímalo ho, že Harry dost možná nestíhá, tady mu šlo o vlastní uspokojení, své ukojení a nic jiného. Harry počká. Je to hračka. Když cítil, že by měl vysněný vrchol přijít každou chvíli, sesunul se níž, párkrát přejel dlaní po špičce, kroužkem z prstů sevřel svůj penis a prudce, ale rychle vyvrcholil na Harryho svalnaté břicho. Chvíli prudce dýchal, skoro sípal, když se nahnul dolů. Mapku z bílých lepkavých provazců slízal, dal si pozor, aby nic nezůstalo, i když se potom budou muset jít umýt, ale celého ho očistil, s občasným lehounkým kousnutím do zpocené kůže. Harry už ani nereagoval, jen se skoro nevědomky vzpouzel, v krku ho pálilo, vlasy měl zpocené a tyčící se penis ho až neuvěřitelně bolel. Stačilo jen pár dotyků a byl by. Ne, prostě ne. Louis řekl, Harry udělá. Nebo se spíš neudělá.

Z ničeho nic byl přetočen na břicho. Skoro úlevně vydechl, protože se mohl otřít klínem o prostěradlo pod sebou. Tohohle luxusu mu však nebylo dopřáváno příliš dlouho, hned na to byl násilím vytažen na čtyři.

"Už to chci, prosím, Louisi, prosím," zanaříkal Harry a stáhl hlavu mezi ramena.

"No, pokud je to tak… Budeš se muset udělat sám. Když něco chceš… znáš to." V Louisově očích plály plamínky dychtivosti po moci a nadřazenosti. Klekl si vedle Harryho, znovu si ho přitáhl za potem ještě více zkroucené kudrny a podíval se mu do očí.

"Pokud chceš," zašeptal, "prostě to udělej. No tak, Harry, nebuď srab." Palcem mu přejel přes horké rty. Držel se, aby ho nepolíbil. Pustil ho a skoro v tu samou chvíli Harry vykřikl. Na zadku mu přistála dobře mířená rána. Štípalo to, ale zároveň se cítil ještě o krůček blíž orgasmu než předtím.

"Jo, Lou, bouchni mě ještě, prosím," zasténal.

Plesk.

Zalapal po dechu a Louis ho začal kousat na bocích. Zuby přejížděl kolem pánve, kostrče až na půlky. Ještě ho silně bouchl. Harry zakňučel a červeným pozadím zahoupal. Kousek, malinký kousek mu chyběl. Louis se natáhl k jeho uchu.

"Cítíš to? Víš, že to dělám já, viď?" zhruble mu šeptal do ucha, "a stejně si představuješ, jak si kleknu za tebe, zasunu a budu tě šukat, dokud nebudeš prosit, viď? Představuješ si to, Harry? Je to to, nad čím se děláš, když nejsem doma?" znovu ho pleskl přes zadek. "Zasouváš do sebe prsty a představuješ si, že jsou moje? Vím, že nejsi takové neviňátko." Další zvuk padnutí dlaně na kůži.

"Lou, ještě, chci víc," žádal Harry a pomalu se skládal na lokty.

Silné plesknutí, zarudlá pokožka, pálící dlaň.

"Udělej se pro mě, Harry," zasténal Louis a shodil Harryho do peřin. Jakmile se dotkl jen částí předkožky postele, vyvrcholil. Cítil, jak z jeho těla tryská ta neskutečná bolest spolu s nezkrotnou vášní.

Trvalo dlouho, než orgasmus odezněl. Louis si ho zálibně otočil. Ušpiněné břicho, které před chvíli tak pracně čistil. Mlaskl.

Pokrčená krajka, stáhnutá pod boky, měkký a růžový penis, který ani omylem nezahalila celý.


 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hihi Hihi | 30. prosince 2013 v 0:49 | Reagovat

úúúúúúúžasné =))))))))) těším se na další díl =)))))))))))))))))))))))))))

2 Elizabeth Gibsonova Elizabeth Gibsonova | Web | 30. prosince 2013 v 9:18 | Reagovat

Me chces takhle po ranu zabít, co? Paneboze, Nits. Ty víš, co myslim. Uch.

3 Emily. Emily. | 30. prosince 2013 v 21:38 | Reagovat

NO KURVA.
KURVA.
KURVA.
KURVA.
KURVA.
DO HÁJEEEE.
PÍŠEŠ TAK NAPROSTO DOKONALÉ A BOŽSKY.
ZÁVIDÍM TI.
KURVA.
NEDÁVÁM TO. JE TO NAPROSTO DOKONALÉ, NEJLEPŠÍ, MILUJU TĚ.
promiň, víc toho ze sebe nedostanu.
NAPROSTO TO ŽERU.
KURVA.
MILUJU TĚ I TUTO POVÍDKU.
promiň za caps lock. JSEM EMOČNĚ VYPJATÁ, NEDÁVÁM TO.

4 WTF? o.O WTF? o.O | 5. března 2014 v 13:12 | Reagovat

myslím, že kdyby tohle četl Harry nebo Louis, asi by se oba dva pozvraceli -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama