Babysitting

10. ledna 2014 v 23:01 | Nits |  One Direction
Ziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.
Jo a pardon, ale já prostě jinak ty úvodky, než stylem střihorukého Edwarda, neumím.
Palec hore pro Monnie za nápad a dodatečné feels a Emily za najití holčičky a vymyšlení jména povídky.Zatímco si lidé venku zimomřivě přitahovali kabáty k tělu, černovlasý mladík si hověl uvnitř menšího bytu, zahalen pouze v pyžamových kalhotách. Spokojeně oddechoval, hlavu nakloněnou na stranu a pootevřená ústa. Na hrudi mu odpočíval malý uzlíček blonďatých, rozčepýřených vlásků a růžových dupaček. Sotva roční holčička měla otevřené modré, veliké oči a pěstičku mezi rtíky. Líně odpočívala na Zaynově hrudi a s obrovským zájmem koukala na pootevřené dveře. Chvíli na to z nich vyšel mladý muž, černá mikina s bílým logem jakési značky mu nesmírně slušela, podtrhovala krásu jeho přenádherně řezaného obličeje a nagelovaných, ovšem dokonale učesaných vlasů.

Malá oddělala ručku, čímž jí stružka sliny dopadla na Zaynovu hruď a usmála se ústy s drobnými předními zoubky.

"Ty jsi malá nezbeda!" zahrozil Liam prstem, na stolek odložil lahvičku s gumovým dudlíkem a velké dlaně vložil pod její paže. Vytáhl si ji k sobě do náruče, hlavičku jí položil na svou levou paži, dlaň vsunul pod zadeček a pravou se natáhl pro láhev s teplým mlékem. Přiložil dudlík k jejím ústům. Děvčátko zvědavě vykulilo očka, ruce položilo na hřející nádobu a začala nadšeně sát.

"Ewww," protáhl Zayn nakřáplým hlasem, sotva rozlepil oči, všiml si sliny na jeho hrudníku. Liam se zachichotal a koukal na něho zpod dlouhých řas. "Proč miminka slintají?" zeptal se zoufale a cípem deky otřel jemné chloupky.

"My už nejsme miminko!" ohradil se Liam, lahvičku oddělal a hlavu holčičky si tentokrát přendal na rameno. "Už je to velká slečna, viď?" zamumlal směrem k děvčátku a vtiskl jí pusu do vlasů. Zayn se pousmál, když se Liam otočil zády k němu, takže na něj dvě modrá kukadla upírala svůj pronikavý pohled. Vyplázl špičku jazyka a malá se zachichotala. Chvíli na to si odříhla a Zayn si ji konečně položil znovu na sebe.

"C'mon, my little baby-girl," zašeptal a zamrkal na ni. Šibalsky se usmála a mrkla taky. Liam si přes hlavu přitáhl mikinu, svlékl tepláky a jen v tričku a boxerkách zalehl vedle těch dvou.

Natáhl se kamsi za sebe a vytáhl čepici pro mimina, která vypadala jako tygří hlava. Nasadil ji slečně na blonďaté chmýří a uculil se. Zayn zbystřil a čepku nasadil na vlastní hlavu. Vycenil zuby.

"Koukej, cos udělal! Rozplakal jsi Holly!" zanadával mu Liam a snažil se drapnout věc, která mu nepatří. Zayn přichytil dítě a včas uhnul. Malé se krabatil spodní rtík a oči dostaly nádech skleněnky.

"Holly pláče," Liam si založil ruce na hrudi a přísně na něj kouknul. Zayn protočil očima, toho by si určitě nevšiml. "Co uděláš teď?"

Zayn našpulil rty. Nechtěl se čepice vzdát, i přesto, že mu byla ukrutně malá a nestačila snad ani na čtvrtinu hlavy. Nakonec nafoukl tváře, sundal ji z hlavy a navlékl na hlavinku batolete. Upravil jí vlásky, aby jí nepadaly do očí a vyštěkl na Liama.

"Spokojený?"

Liam si musel skousnout ret, aby se nahlas nezačal rozplývat nad Zaynovou roztomilou uražeností.

"Úplně. Pojď sem, ty tygře." Zayn zavrněl a natáhl hlavu k Liamovi. Ten se sklonil a svými měkkými rty polaskal ty Zaynovy. Byly vláčné, sametové a chutnaly po malinách. Začal jemně tahat za spodní ret a jazykem jen tak klouzal po zoubcích, občas se propletl s tím Zaynovým.

Když Holly přestalo bavit hrát si s bambulkami na čepičce, nazlobeně koukla na ty dva. Něco zažvatlala a malou dlaní začala bouchat do Zaynova těla.

"Ty mrňavá, otravná!" odpojil se Zayn od Liamových sladkých úst a vyzvedl ji do vzduchu. Vyhazoval ji o kousek a zase chytal znovu na dlaně. Malá jako kdyby ze vteřiny na vteřinu změnila náladu, chichotala se a zalykala smíchy. Zayn jí po chvíli položil mezi ně dva a zahleděl se do Liamových očí.

"Myslím, že by nám Nancy neměla dávat Holly na hlídání," konstatoval a zabořil hlavu do horké kůže na krku svého milence.

"Proč ne? Vypadá, že se dobře baví," pousmál se a pohladil Liama po bocích. Dlaní mu sjel přes šíji, paže, loket, na trup a bok. Hladil ho, masíroval krouživými pohyby a poslouchal, jak mu Liam vrní kousek pod bradou. Ozvalo se další dětské zažvatlání, daleko více rozčarované a hlasitější než před chvílí.

"Nebo žárlí," broukl Liam a vtiskl vlhký polibek na Zaynův ohryzek.
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 10. ledna 2014 v 23:06 | Reagovat

Holly? Nyuh!
Mám cukrovku a cukr i smrkám, doufám, že stačí.

2 Roxy Roxy | Web | 11. ledna 2014 v 10:53 | Reagovat

Mám takový pocit, že se mi od té sladkosti a roztomilosti rozpouštějí nohy. So cutecutecute.

3 Emily. Emily. | 11. ledna 2014 v 15:18 | Reagovat

yeah, tak sladké, roztomilé, prostě od Nits. :3
A ten Zayn s tou slinou mě pobavil, muhaha. :D Krása, krása!

4 Love Love | 16. ledna 2014 v 12:11 | Reagovat

měla by jsi udělat pokráčko kde budou mít svoje vlastní :333 jinak je to strašně slaďoučky :)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama