I can't fall asleep. Again.

20. února 2014 v 16:17 | Nits |  One Direction
Má to 525 slov a vlastně to o ničem není. Jen se tam trošku líbá, mazlí, a tak, znáte to. Je to Nouis a je to v noci a není to originální. No a taky to vlastně nemá konec...
Ale já tu tak jako sedím, koukám na tu návštěvnost a přemýšlím, kde se to tam sakra vzalo?!
Děkuju.
Jsem na horách a místo lyžování píšu...
tohle.
Enjoy ♥

První dřevěný shod pod jeho váhou zasténal a on se na chvíli zastavil. Tiše vyčkával, snažil se, aby ticho v celé chatě nepřerušovalo jeho dýchání. Když se po několika vteřinách nikde nic nepohnulo, sestupoval pomalu dolů, tentokrát po kraji, aby nevydával takový hluk.

Zastavil se v mezipatře a při pohledu z okna se mimoděk usmál. Lampa ozařovala nevelký kruh dole na široké cestě a sem tam se větev roztančila ve větru.


Bosýma nohama doťapkal až k bílým dveřím a tiše zmáčknul kliku směrem k zemi. V měsíčním svitu poletovaly prachové diamanty a topení pod oknem skoro neslyšně hučelo. V tom jediném, bílém světle byla vidět téměř bezchybná pokožka. Dlouhé řasy, vystouplejší lícní kosti, plné rty, lehce pootevřené. Kulatá brada, dlouho, dlouho nic a pod prsními svaly teprve sněhobílá pokrývka. Niall se zastavil ve dveřích a mělce dýchal. Hleděl na tu krásu před sebou, bylo to, jako když obdivujete řecké sochy polobohů, tak nějak si připadal.


Když se vynadíval, zase za sebou zavřel a po měkkém koberci se došoupal až k posteli. Nadzvedl peřinu a chvilku čekal. Chvíli se nic nedělo, tak se jen opatrně nasoukal pod deku a vydechl, až když ležel celou svoji vahou. Vedle něj se ozvalo vydechnutí a Louis otevřel oči.

Oba dva hleděli do modrých studen, jedny světlejší, druhé tmavší. Hloubkou tak nastejno.


"Špatné sny?" prolomil nakonec ticho Louis a nadzvedl paži. Niall bez zaváhání zaplul pod ni a lehce přikývl. "Jsem tu s tebou," zašeptal ještě, políbil ho do blonďaté čupřiny a oči znovu zavřel. Za chvilku ovšem ucítil, jak ho Niallův nos šťouchá do brady. Povzdychl si pořádně nahlas a zvědavě, lehce vyčerpaně koukal na to strašidlo, které objímal.

"Chci se mazlit," naznačil měkkými rty a natiskl se ještě blíž. Jejich nohy se propletly, břicha se dotýkala a Niall pomalu začal líbat ohryzek Louise. Ten poněkud výhružně zavrněl a odevzdaně se převalil na záda.

"Takže spát nebudeme?"

Němé zavrtění hlavou, následované postupnými polibky od ramene přes klíční kost. Louis na něj upřel unavené oči a čekal, až se jejich zraky znovu setkají.


Tak se stalo, ale až po chvíli, co si Niall svědomitě zmapoval území. Poslední polibek na čelist a odtáhl se. Těkal z jedné zorničky do druhé, oči trošku namáhal, vzhledem k příšeří v místnosti, ale taky to bylo to poslední, co ho teď zajímalo. Přiblížil se, až se špičky jejich nosů dotkly.

"Už usínat nechci," zamumlal Niall a jemňounké polštářky opřel o ty tvrdší, lehce popraskané. Cítil se v jeho náručí menší, ačkoliv byl o pár čísel vyšší než jeho společník. Ale za to v dokonalém bezpečí.

Nahnul hlavu trošku doprava a pootevřel ústa. Vsál Louisův spodní ret a přejel po něm špičkou jazyka, zuby o sebe tiše cinkly, ale to přerušilo tiché mlasknutí. Zašustila peřina, to jak Louis vydal ruku, aby ji mohl položit na hořící líčko blonďáka. Převzal nadvládu tentokrát on, povystrčil jazyk a Niall ho ochotně nechal, aby mu tančil v ústech.

Ir přejel pevnou dlaní přes Louisovo rameno, bicepsy, sjel na bok a svoji pouť ukončil na milencově pozadí. Přitáhl si ho k sobě a mokrý polibek rozpojil.


"Díky. Já už teď taky ne," suše odtušil starší a pohodil rozcuchanými, oříškovými vlasy.
 

32 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 luc luc | Web | 20. února 2014 v 16:29 | Reagovat

paráda :-)

2 mischa mischa | 21. února 2014 v 14:05 | Reagovat

Povídky nemusí být plné akce, stačí vědět, že někdo má šanci se k někomu v noci přitulit a to je největší výhra. A to ty umíš napsat krásně...

3 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 21. února 2014 v 18:50 | Reagovat

*pod stolem*
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay.

4 Annie Solarová Annie Solarová | 25. února 2014 v 20:14 | Reagovat

to jsem potřebovala.

5 Ver. Ver. | Web | 2. března 2014 v 2:53 | Reagovat

Ahoj Nits! :)
Nominovala jsem tě v 'Liebster Award Tag'. :)
Odkaz na článek, kde jsi nominovaná, je tento: http://vercapise.blog.cz/1403/liebster-award-tag-ii
Odkaz na článek, ve kterém jsou otázky, je tento: http://vercapise.blog.cz/1311/liebster-award-tag
Jestli budeš ochotná to zveřejnit, budu jedině ráda, tvé odpovědi by mě opravdu zajímaly, Nitsie! :-)
Ver.

6 Keigh Keigh | 5. března 2014 v 17:18 | Reagovat

Povedené, hm, hm.

Pět hvězdiček za mě, drahá.

7 Verča Verča | 8. června 2014 v 0:36 | Reagovat

Tak to nemá chybu ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama