Cherry tea

31. května 2014 v 0:07 | Nits |  One Direction
Jak jistě víte, na vymýšlení názvů a dělání úvodek jsem totální, ale totální lemra. Takže ne, není to o upírech ani o čaji o páté a není to mystery a strašně tajuplný, ne, to fakt ne.

Pro všechny, kteří se mnou (resp. beze mě) vydrželi.

Pokud jste maminka, biologický tatínek, nevlastní tatínek nebo jeho přítelkyně, nechoďte pod perex (to je celý článek), děkuju. (V případě, že už se tak stane -jakože doufám, že ne- tak to nekomentujte ani naživo, ani v komentářích.)Malá ručička na náramkových hodinách překročila pětku.

Před honosnou, moderní budovou už téměř nikdo nebyl, lavičky prázdné, chodníky čisté. Jen sem tam povalující se plátek novin.

Uvnitř se však dýchalo možná až moc. Poslední shony před koncem pracovní doby, imaginární gong udeří a oni by tu nejraději už dávno nebyli.

Ale milovali svoji práci. Však jistě, kdo nemiluje peníze.

"Hej, Tommo," křikl z protějšího boxu sotva třicetiletý muž. Zrovna zamykal dveře do svého koutku a mávl na o fous mladšího kolegu za vedlejším stolem. Ten jen zvedl unavené oči od počítače a i přes mírnou ospalost se zasmál.

"Neřvi, vole, seš v bance," připomněl mu a znovu se zahleděl do smluv.

"Jasně, skoro jsem zapomněl," pronesl ironicky a zašklebil se na kamaráda. "Ty nejdeš?" ukázal k východu, zatímco se z černých mokasín přezouval do sportovních tenisek. Oslovený zavrtěl hlavou.

"Moc práce, dneska to vidím na příjemně strávený pátek," povzdechl si a krapet se pousmál. "Tak pal už, nechci tě vidět," se smíchem mu rukou odmávl ke dveřím a dál mu nevěnoval pozornost.

Tak rychle, jako se slunce šplhalo za obzor, se banka téměř vyprázdnila. Občas bylo slyšet ještě hučení kopírky, bouchání zásuvek nebo cvakání konvice.

To proto, že někdo bez kávy zbytek práce prostě nedodělá.

Červená čísla nad jednotlivými přepážkami se zhasla. Velké světlo uprostřed haly také. Mladíka to uspávalo, ale co mohl dělat? Jen si rozsvítil lampičku na stole a ze šuplete vytáhl stoh papírů. Jeho pozornost a relativní ticho vyrušil nově příchozí.

"Máme zavř-… Harry!" Když pohledem zakotvil ve dveřích, po tváři se mu rozlil přešťastný úsměv. Tváře zrůžověly, oči se rozzářily.


"No tak já klidně půjdu, když máte zavříno…" chtěl se otočit ve dveřích a zmizet, ale to už uslyšel horlivé ujišťování, že vůbec nemusí, a že kdyby věděl, kdo přišel, neřekl by to.

"Chyběl jsem ti?" zakřenil se Harry. Měl kudrnaté vlasy, nad čelem stažené hadrovou čelenkou, košili, jejíž límec mu čouhal zpod riflové bundy a až příliš upnuté černé džíny. "Louisi?" luskl příteli před očima, když si všiml, že mu skoro nevěnuje pozornost.

"Ani nevíš jak," vydechl Louis, postavil se a přitáhl si Harryho do náruče, rychle si kradouce jeho rty.

"Stáváš se tak strašně romantickej, když jsi dlouho v práci,"nespokojeně zabručel Harry, přičemž sevřel Louisův pevný zadek v dlaních.

"Možná to bude tím, že tu nejsme sami," odtušil Louis, aniž by dal najevo mráz, který mu při tom doteku přejel po zádech. Sotva ho Harry pustil a oni se o půl stopy oddálili, přišla žena s fuchsiovou sukní a vysokými podpatky.

"Louisi, nezapomeň se podívat na to pojištění ohledně cestování, máme to teď v nabídce a nebudu zase poslouchat, že děláme něco jiného, než říkají v reklamě," skoro se rozohnila, načež její pohled spadl na Harryho, který se zdvořile usmíval.

"A kdopak je tohle?" zeptala se jakoby mimochodem, oči stále na Harrym; respektive na jeho džínách.

"Tohle," procedil Louis skrz zuby, ale nakonec se donutil ke klidu, "je můj přítel Harry. Harry, Claudia."


"Moc mě těší," Harry natáhl ruku a čekal, než mu zmatená brunetka opětuje stisk.

"Tvůj přítel?" polkla nevěřícně.

"Můj přítel," zopakoval, na tváři vítězoslavný výraz.


"A-aha. Taky mě těší. Na shledanou," poněkud vykolejeně se rozloučila a odklapala na druhý konec haly.

"Proč mám pocit, že žárlíš?" uculoval se Harry, ohníčky v očích.

"Netuším, o čem to mluvíš," Louis nadzvedl obočí a posadil se zpět do křesla. Ze zvyku zatřásl levým zápěstím, aby mu hodinky sklouzly dolů, a pustil se do vypisování nabídky o pojištění.


"Nepřišel jsem, abych koukal, jak se děláš důležitým," mlaskl Harry a začal Louisovi sundávat sako.

"A kvůli čemu teda? Snad ne abys ukojil svou mládeneckou touhu," výsměšně se opřel do přítelova věku, ovšem nezastavil ho ve svlékání; sako mu pohodlně sklouzlo z ramen a Harry ho pověsil na o kus vedle stojící věšák.

"No dovol? Chtěl jsem tě namasírovat." Harry uraženě nakrčil ret a své velké dlaně položil na Louisova ramena. Ten jen uvolněně vydechl a nechal pracovat šikovné prsty na jeho svalech. "A možná něco víc," zašeptal mu do ucha, které hned na to jemně skousl.

"Jako třeba donést mi kávu a zákusek?" nevinně se usmál Louis, ale nezabránil tomu, aby stiskl stehna k sobě.

"Když ho budu moct sníst z tvýho nahýho těla…" broukl Harry, začínajíc rozepínat knoflíky uniformní košile.

"Snažím se pracovat," namítl slabě Louis, ale oba viděli, že lže, ruce se mu jemně třásly a on se už ani neobtěžoval je pokládat na klávesnici.

"A co ti brání?" vydechl mu Harry horkým dechem do ucha a povolil kravatu.

"Kudrnatý bůh sexu," odpověděl prostě Louis a celou vahou se opřel o opěradlo, oči zdvihnuté k Harrymu. Ten se potěšeně usmál, sklonil se k Louisovým rtům, trochu je pomazlil a odpojil se, aby se mohl zeptat, jestli tu někde mají třešňový čaj.

"Dole v té bílé skříňce, jako vždy," odpověděl Louis a jelikož se neobtěžoval zapnout si košili nebo utáhnout kravatu, sledoval dlouhé nohy jeho přítele, jak houpavým krokem kráčí k rychlovarné konvici.

Harry svými dlouhými, štíhlými prsty vylovil sáček čaje z krabičky a upustil ho do keramického hrnečku. Vytáhl cukr, nasypal si lžičku a půl a zalil vařící vodou. Chytl hrnek za ouško a labužnicky přivoněl. Miloval třešně.

Z ničeho nic se mu kolem pasu omotaly dvě drobné paže a místo toho, aby ho romanticky objímaly, jak očekával, rozepnuly knoflík černých riflí a on uslyšel rozjíždění zipu. Louis si ho otočil čelem, čaj položil mimo dosah, a aniž by se přestal dívat do tmavě zelených očí, džínovou bundu mu vysvlékl a odhodil na svoji židli. Beze slova se přiblížil k jeho rudým, pootevřeným rtům a chvíli na ně jen dýchal. Sledoval je očima v barvě rozbouřeného oceánu a vyčkával. Harry byl ten, kdo nevydržel - přitiskl se ke dvěma naběhlým polštářkům a ten spodní začal sát. Dravě Louise líbal, špičkou jazyka přejížděl po zubech a vnitřku rtů, dlaněmi mapoval Louisovy boky, strhávajíc mu košili z ramen.

Otočili se tak, že Louis byl ten, kdo stál zády ke zdi a Harry naproti němu. Rukama přejížděl přes jeho hruď, ramena a hlavně zadek.


Miloval jeho tělo. Útlé a tvořené jen pro něj.


Harry začal rozepínat pásek u hnědých kalhot, které Louisovi brzy spadly ke kotníkům. Skopl je vedle a neříkal nic, jen Harryho pozoroval svým klidným, přesto však dravým pohledem. Harry mu ho vytrvale oplácel.

Miloval ten pohled. Vševědoucí a tajemný.

Kudrnatý chlapec stáhl Louisovy boxerky pod zadek, neobtěžoval se spouštět zrak z Louise, když pojímal víc než půlku jeho délky do svých horkých úst. Louisovy se podlomila kolena, a kdyby ho Harry nedržel za boky, upadl by. Ze rtů se mu vyloudil roztoužený vzdych.

Miloval ten zvuk. Potřebný a vzrušující.

Jednou rukou si jemně pohrával s Louisovými varlaty, zatímco druhou si u kořene přidržoval jeho penis. Zbytek mizel v jeho ústech.


Louis si vjížděl rukama do vlasů a toužebně lapal po dechu. Po celém dni sezení tohle bylo… Neuvěřitelné. Začal jemně, skoro neznatelně, přirážet do Harryho úst a on ho nechal. Zvládal pojmout celou jeho délku, což Louisovi způsobovalo hvězdičky před očima. Vnímal jen teplo a stažené tváře kolem jeho chlouby. Chvíli na to se Harry postavil, promnul si koutky úst a lehce zarudlýma očima se podíval na Louise. Ten, pořád neschopen slova, vášnivě rozepnul Harryho košili a nechal ji spadnout na zem. Přejel po jeho klíční kosti, kterou na chvíli stiskl mezi zuby a hladil prsty všechna tetování, na která se mu naskytl pohled.


"Jestli chceš, potom si tě umazlím k smrti, ale teď mě netrap," zasípal mu Harry do ucha a rychle, avšak něžně, ho otočil zády k sobě. Louis roztáhl nohy a čelo si opřel o chladnou zeď.


Chvíli se nedělo nic, než ucítil mrštný jazyk, jak se do něj dobývá. Byl by vykřikl, nebýt hřbetu ruky, který si včas stihl skousnout.


Harryho dlaně roztahovaly jeho půlky od sebe a pomáhaly mu v tom, aby se svým jazykem dostal dál, obkroužil Louisův vstup a zase se stáhl.


Neměl tušení, jak dlouho tohle trvalo. Dlouho, předlouho. Věděl jen, že když se Harry zvedl a jeho hlavu kousek pootočil, aby mohly jejich rty splynout v jedny, jelikož oba věděli, jak si Louis libuje v hlasových projevech, venku byla černá tma.


Sotva Harry slastně vydechl do přítelových úst, pomalu a táhle do něj vnikl. Louis otevřel ústa co nejvíc to šlo, neschopen to zadržet, takže Harry sváděl rychlý tanec jazyků, ze strachu, aby Louis nezačal nahlas sténat. Zbožňoval jeho vzdychy a steny, ale ještě víc zbožňoval to, když nehrozilo, že je z milostného aktu někdo vyruší.

Chvíli se v něm zastavil a nedělo se nic, nechal Louisovi chvíli na uklidněnou, a když se od jeho obličeje odtáhl a Louis mírně kývnul, zkusil se vysunout.


Viděl paži, opřenou o zeď, na ní položenou rozcuchanou hlavu, neschopnou se jakkoliv přemístit. Harry si chytl Louise za jedno rameno a druhou rukou sklouzl až do jeho nahého klína. Prstem obkroužil samý vrcholek žaludu v tu samou chvíli, kdy do Louise poprvé přirazil.

Z úst staršího muže se ozval téměř dívčí, tlumený výkřik.

"Nechceš přece, aby nás někdo slyšel," skoro bez dechu mu Harry zašeptal do ucha a začal se v něm pohybovat, chvíli mu trvalo, než našel rytmus, ve kterém se shodli.

"Nedělej, že sex na veřejnosti není jedna z tvých úchylek," tiše zavzdychal Louis. Harry se kousl do rtu, zatímco začal rychleji přirážet. Když se mu Louis málem zhroutil pod rukama, pochopil, že se trefil na prostatu.

Snažil se tlačit pořád na to stejné místo, spolu se zrychlováním pohybu jeho ruky v Louisově rozkroku. Sám se cítil už daleko na hraně, jako kdyby stoupal pořád vzhůru, periferní vidění mu úplně vypnulo a on vnímal jen pot jejich těl, mísící se dohromady. Louis nahnul hlavu na stranu, se šeptáním Harryho jména a různých pošetilých proseb, které ani jeden nevnímali.


Harry mu rty položil na krční žílu a začal sát. Přesně tahle chvíle, spolu s přetáhnutím předkožky přes žalud a opakované otření se ztopořeného penisu o Louisův citlivý bod způsobila, že Harryho dlaň zašpinilo Louisovo sperma.

Ten hluboko v hrdle zakňučel a vyčerpaně se natisknul na zeď, ovšem snažil se, aby se o ni neotřel klínem, který mu ještě cukal v křečích. Harry se z Louise, ač nechtěně, vysunul, vytáhl krabici papírových kapesníků ze skříňky vedle a očistil jak svoji dlaň, tak přítelovo bříško; stěnu Louisovo vyvrcholení naštěstí nepotřísnilo.


Harry věděl, že Louis má v té vysoké skříni kousek od nich schované oblečení, do kterého se převléká vždy, když dokončí práci. Tvrdý a lehce ulepený penis od kapky touhy překryl boxerkami a ledabyle přes ně přetáhl džíny s rozepnutým knoflíkem a poklopcem. Vytáhnul tričko a černé tepláky, které donesl k Louisovi. Objal ho a chvíli tam jen tak stáli, zatímco venku rychle projížděla auta a někde nad nimi slyšeli hlasy lidí, kteří stále pracovali. Jejich srdce bila ve stejném, zběsilém rytmu, který se pomalu uklidňoval.

Louis se po chvíli otočil, pousmál se na Harryho a oblékl se do volného trička. Ofina se mu lepila k čelu, když se natahoval pro tepláky, což Harrymu přišlo nesmírně roztomilé. Jeden si zavázal šňůrku na gumě kolem pasu, druhý zapnul poklopec a knoflík prostrčil prostřihnutou dírkou. Chvíli na sebe koukali, než to Louis nevydržel a zavěsil se Harrymu za krk. Ten ho objal a nechal ho, aby si obmotal nohy kolem jeho těla.


"Mrzí mě, že ty jsi z toho nic neměl," zašeptal mu Louis do ucha a skoro omluvně něžně skousl jeho ušní lalůček. Trochu se zhoupl v bocích a otřel svůj klín o ten Harryho, tvrdý jako skála.

"Věř mi, zlato, pohled na tebe mi vynahradí i dvacet orgasmů. Mimo to, nikdo neřekl, že mi to doma nemůžeš oplatit," zachraplal Harry zpět a s rošťáckým úsměvem Louise posadil do jeho křesla.


Mezi tím, co Harry sbíral svoji košili, oblékal si džínovou bundu a Louisovo pracovní oblečení věšel na věšák do skříně, Louis dokončil svoji práci. Uložil ji, vypnul počítač a protáhl se. Chtěl se zvednout, políbit Harryho a konečně odjet domů, když za zvuku klapání podpatků přišla tmavovlasá Claudia, oblečena v kabátu.

"Tak já už taky mizím," usmála se na Louise, ale nedalo jí to a zaměřila svůj pohled na Harryho, který si právě upravoval čelenku. "Kdyby ses ty a tvůj přítel chtěli někdy stavit ke mně domů…"

"Nechceme," přesládle se na ni usmál Louis, téměř vyskočil a dravě se vrhnul na Harryho rty. Claudia nedokončila větu, jen zavřela ústa a vyšla do večerního města.
 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Emily. Emily. | Web | 31. května 2014 v 9:39 | Reagovat

Nits, no konecne jsi neco napsala! Uz jsem mela abstak po tvych povidkach! Nicmeme... Nazev... :D Uzasny :D
Btw. Bylo to super! Velice se mi to libilo. :3 A Claudia hezky sparila. ^^ muhaha a ted fairy, coz?

2 Jolly the Sad Jolly the Sad | Web | 31. května 2014 v 11:19 | Reagovat

Bitch please, Claudia. :D
Uhuhuhuhu. *nesrozumitelné mumlání doplněné úchylným úšklebkem.*

3 hihi hihi | 31. května 2014 v 12:05 | Reagovat

Úžasný :-D :-D :-D :-D :-D :-D fakt jo :-D:-D

4 *R* *R* | 31. května 2014 v 15:49 | Reagovat

jkdjsdaarjaeruf OMG Larry !!!! Boží :D

5 B B | 1. června 2014 v 12:17 | Reagovat

Toto je perfektné!!! veľmi si ma potešila takouto dokonalosťou z tvojho pera/ klávesnice :) Ďakujem!

6 mischa mischa | 5. června 2014 v 9:32 | Reagovat

Larry a ještě sex na veřejnosti? Dokonalost. Jdu si uvařit třešňový čaj.

7 Love Love | 11. června 2014 v 17:10 | Reagovat

Nits nedas sem jeste jednou blogy ktery vyjimecne ctes??

8 nitts nitts | 12. června 2014 v 14:27 | Reagovat

[7]: Já už ani ty nečtu, přesunula jsem se na anglické. :D Ale byla to Keigh (kayleigh.blog.cz) a zbytek není aktivní, takže...

9 Love Love | 13. června 2014 v 22:00 | Reagovat

a napsala by jsi mi je prosim i tak?😊ja se tam zacetla do tech jednodilovek ale nemuzu si vybavit jmena tech blogu -_-

10 nitts nitts | 15. června 2014 v 10:14 | Reagovat

[9]: dixi-tales.blog.cz
lie-hand.blog.cz ale ten je zrušený
marrei-stories.blog.cz ale ta už nepíše povídky
nikdo jiný tu, myslím, nebyl, jestli ti tu někdo chybí, tak řekni název povídky nebo jméno autorky nebo tak, třeba si vzpomenu. :)

11 Love Love | 15. června 2014 v 21:12 | Reagovat

to bude hodne těžké si vzpomenout :DD

12 Love Love | 15. června 2014 v 21:13 | Reagovat

a jinak moc děkuju <33

13 sunset sunset | Web | 8. září 2016 v 23:30 | Reagovat

nebankovní půjčky pro osvč :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama